2008 mtv zamları belirlendi %7,2 arttı !

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nfrt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar benim aracın gecen seneki vergisi 400 ytl imiş bu biraz garip değil mi 14 yaşında arabadan 400 ytl alınır mı bu sene düşerse ne iyi olur bakalım ocakta ne isteyecekler

valla kimse benim arabam var demesin.....hepimiz devletten kiralanmış araçlara biniyoruz....
egsoz muayenesi-trafik muayenesi-trafik sigortası-motorlu taşıtlar vergisi yıl içerisinde bunlara verilen rakamları bir düşünün ve aylık aracınızı ira bedelini ödeyin.
en düşüğü 600 ytl yi buluyor.yani aylık 50 ytl karşılığında kiralık araçlara biniyoruz....
tabi bide bu araçların bakım-onarım ve yakıt masraflarını da düşününnn.allah yardımcımız olsun....

Şimdikin kasırganın vergisi 125 ytl yarısı noldu 250 ytl bayılcaz bu sene demekki:D KASIRGAMA FEDA OLSUN(tabi vergiyi babam verdiği için hiç sorun olmuyor):D

Son düzenleme:
eeee olacak o kadar kdv yüzde 8 düştü onu nerden kurtaracak tabiki elektrik doğal gaz taşıt vergisinden helal olsun walla ya zam zam zamzam kafayı yiyeceğim asgari ücretin 400 küsür olduğu bi memlekette bu kadar vergi zam olmmaması lazım

Benim maaşıma yıllık %4 zam yapanlar nasıl vergiye %7 elektiriğe %15 ........ yapar.
yuh yani:mad: :mad: :mad:

Geri