2009 c5 110 hp dizel,1998 polo classic 1.6 8v

melih arada 6 milyar gibi faiş bir fiyat farkı var bunun yanında toyotanın dizelinin daha başarılı olduğunu düşünmekteyim.
berat yapma ne yaptın. 1.4 arabayı 1200 (tahmın edıyorum) kg lik araca koymuşlar. ustune ustluk sedan araba. yanı bende corolla sedanla yakinen ilgileniyorum ama 6 bın lıra bence buyuk para deıl aradakı kalite farkını düşününce. corollanın kokpitindeki AM FM AC yazılarının hepsi sankı 1 seneye kalmaz silinir gibi dandik gorunume sahıp.

berat yapma ne yaptın. 1.4 arabayı 1200 (tahmın edıyorum) kg lik araca koymuşlar. ustune ustluk sedan araba. yanı bende corolla sedanla yakinen ilgileniyorum ama 6 bın lıra bence buyuk para deıl aradakı kalite farkını düşününce. corollanın kokpitindeki AM FM AC yazılarının hepsi sankı 1 seneye kalmaz silinir gibi dandik gorunume sahıp.

hehe senimi kırcam melih dediğin gibi olsun kardeşim:good::good::good:

c5 dizel,ağır,hantal,yerinden zor kalkar falan filan ama polo da 11 yıllık onu da hesaba katmak lazım.ayrıca polonun 0-100 ü nasıl 10.5 saniye olur.c5 alır diyorum uzatmadan:D

araçta chip vardır bu kdar iddialıysa 140 bg ise korkun o arabadan ;) yoksada peugeot citroen 1.6 hdi 110 bg motor yabana atılıcak bi motor değil hakkaten bi çok arabaya kafa tutuyor ...

alsa nolur almasa nolur, c5 hdi motor konfor baba, daha ne olsun, varsın 100 e 1 saniye geç çıksın, olmadı 2 sn geç çıksın, son hızına da bakmam, kaç kişi son hızda kaç km kullanmış arabasını, konforuna bakarım, yakıtına bakarım uzun yolda yüksek hızda sese bakarım yol tutuşa bakarım, varsın 100 e 20 sn de ulaşsın :)

bu arada sorunuza cevap da vereyim :) teknik verilere bakarsak kalkışı polo alır ( düz yolda :) )

Geri