2009 corsa ctdı mi 2004 astra h mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sizce hangisini almak daha mantıklı? corsa 1000 kmde. ön kaput boyalı sadece ön kaput ama 1.3cdtı ecoflex njoy. astra 50 binde 2004 model elegance.

Not: Fiyatları aynı...

gökhancım açıkçası kaputun ne sebeble boyandığı önemli; sadece kaputmu yoksa tampon ve far grubunda da işlem varmı? yani kaputa taş değimiştir ve lokal boyatmıştır, bu sorun olmaz; aksine satıcının titiz olduğunu ibraz eder.. Ama komple ön kısımda işlem varsa da bu önden baya baya bi kaza geçirdiğine delalet eder...

Ayrıca henüz 1000kmdeki, doğru dürüst rodajı bile tamamlanmamış 2009 model bir aracı 2008 yılında neden satmak istiyor; buda önemli..

Astra benim herdaim tercihimdir. Geniş, ferah ayrıca da elegance.. Ama corsada diesel,2009 model ve sadece 1000KM de..

Detaylar gerçekten önemli..

gökhancım açıkçası kaputun ne sebeble boyandığı önemli; sadece kaputmu yoksa tampon ve far grubunda da işlem varmı? yani kaputa taş değimiştir ve lokal boyatmıştır, bu sorun olmaz; aksine satıcının titiz olduğunu ibraz eder.. Ama komple ön kısımda işlem varsa da bu önden baya baya bi kaza geçirdiğine delalet eder...

Ayrıca henüz 1000kmdeki, doğru dürüst rodajı bile tamamlanmamış 2009 model bir aracı 2008 yılında neden satmak istiyor; buda önemli..

Astra benim herdaim tercihimdir. Geniş, ferah ayrıca da elegance.. Ama corsada diesel,2009 model ve sadece 1000KM de..

Olay bi Opel klasiği aslında. Corsa 9 gün önce satılmış. Alan adam bugun ben servisteyken aracı bi hışımla geri getirdi servise ve arabasında boya oldğun idda etti v.s.. Bayi aracı geri alacağını söyledi yani bilidğim kadarıyla araç yolda gelirken herhangi bir sebepten dolayı boyanmış trafik kazası yaptığını sanmıyorum ama tamponda boyalı evet..

+1, çok güzel bir yorum..

ek olarak, ben Corsa derim (tabii boya konusu netliğe kavuştuktan sonra)

corsa :D eger servis kontrolünde boyanmıs ve sıfır olarak satılmıssa sorun yoktur. CORSA!

ama araç o boya ölçüm cihzlarında hemen belli ediyor kendini.. ayrıca bildiğim kadarıyla kayseri opel'in boyandığından haberi yok tamamen müşteri memnuniyetinden dolayı aracı geri alıyorlar..

gökhan valla arac 1000kmde ne kadar büyük bir kaza yapabilecek. kaputu boyalı ama 0 arac alacaksın bir yerde. fiyatı ne kadar tabi buna da bakmak gerek. sonucta 0 fiyatı değil en az bi 10000lira oynar gibime geliyor 0 ile..

bununla birlikte 9 günde en az bi 700-800km yapmıs bu arac. yani dısarından getirmişler. zannetmiyorumki bulundugu şehirden alınsın arac.

Son düzenleme:
bana oradan bi elaman sizin araç kadar ancak eder ellerinden bu aracı çıkarmak isteyceklşerdir hemen dedi..

Gökhan, kendi arabanı verip mi Corsa almayı düşünüyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri