2010 Dünya kupası eleme gruplarındaki rakiplerimiz belli oldu!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan speedy20
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ispanya çok iyi ama ben ermenistan maçını sabırsızlıkla bekliyorum.o maçı farklı alalım yinede gitmesinler dünya kupasına dert değil.milliler tek hedefiniz ermenistan...

ispanya çok iyi ama ben ermenistan maçını sabırsızlıkla bekliyorum.o maçı farklı alalım yinede gitmesinler dünya kupasına dert değil.milliler tek hedefiniz ermenistan...
tipik fb'li :D galatasaray'ı yenelim şampiyon olmasakta olur gibisinden:D :D :D

ingilterede bu arada hırvatistan'a düşmüş :):)

tipik fb'li :D galatasaray'ı yenelim şampiyon olmasakta olur gibisinden:D :D :D

niye öyle bi laf ediyimki sizi yenmediğimiz bi sene varmı:kop: tarihin tozlu sayfalarına bakarsan bulursun belki 95li yıllarda:kop: bence siz diyosunuzdur feneri yenelim şampiyon olmasakta olur diye.insan başkalarını kendisi gibi sanarmış insan psikolojisinde biz buna "ters psikoloji" diyoruz aslan parçasıııııııı:kop:

niye öyle bi laf ediyimki sizi yenmediğimiz bi sene varmı:kop: tarihin tozlu sayfalarına bakarsan bulursun belki 95li yıllarda:kop: bence siz diyosunuzdur feneri yenelim şampiyon olmasakta olur diye.insan başkalarını kendisi gibi sanarmış insan psikolojisinde biz buna "ters psikoloji" diyoruz aslan parçasıııııııı:kop:
Valla bir galatasaraylı olarak yıllardır fenere şansımız tutmuyo.Beşiktaşın bize şansı tutmuyo.fenerinde beşiktaşa tutmuyo

Valla bir galatasaraylı olarak yıllardır fenere şansımız tutmuyo.Beşiktaşın bize şansı tutmuyo.fenerinde beşiktaşa tutmuyo
sizle beşiktaşı bilmem takip etmiyorumda bjk bizi kadıköyde biz onları inönüde yeneriz:D ortaklık var.ama sizi havada karada marsta venüste survivorda heryerde yeniyoruz.buda şans değil bence:kop:

Ya Cok Balli ülkeyiz
Yine Kolay Rakipler Düşmüş
Bari Bu Sefer Ellerine Yüzlerine Bulaştirmasalar

şahsen ben çoğu fenerliden böyle duydum bana gelince şampiyon olalımda feneri yenmesekte olur ;) biz araç değil amaç peşindeyiz kuş tüğü:D :D :D :D :D

sizle beşiktaşı bilmem takip etmiyorumda bjk bizi kadıköyde biz onları inönüde yeneriz:D ortaklık var.ama sizi havada karada marsta venüste survivorda heryerde yeniyoruz.buda şans değil bence:kop:
Ben yine fanatiklikten yana değilim.İyi oynayan hak eden kazansın diyorum.
Yanlız bi konuya dikkat çekeyim.Bizi nsl fenerbahçe galatasaray beşiktaş diye bölmeye çalışıyorlar.İşin içinde terör oldumu bütün fb,bjk,gsliler birlik bebaberlik içinde hareket ediyo ama.Bu tür maçlarda sanki düşman gibi birbirlerine saldırıyorlar.Unutmayalımki Hepimiz TÜRKÜZ.

Geri