2010 model astra H aldım yardım( xenon+yay+jant)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ekspress
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ekspress

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar ben gaziantepten katılıorum sitenize aracımı alır almaz kaydoldum tanıştıgıma memnun oldumm :))

aracıma sis ve farlara xenon düşünüorum hangi marka önerirsiniz,, mtec sizce iyimi,,, ayrıca ampul tiplerini farlar H7 sisler H3 die biliorum ama tam emin degilim sizlerede sormak istedim...
jant olarak 17'' düşünüorum 17'' jant taktıgımda lastik ölçüleri ne önerirsiniz
yay olarakda 3.5 cm eibach yaylardan düşünüorummm
şimdiden bilgileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar

merhabalar ben gaziantepten katılıorum sitenize aracımı alır almaz kaydoldum tanıştıgıma memnun oldumm :))

aracıma sis ve farlara xenon düşünüorum hangi marka önerirsiniz,, mtec sizce iyimi,,, ayrıca ampul tiplerini farlar H7 sisler H3 die biliorum ama tam emin degilim sizlerede sormak istedim...
jant olarak 17'' düşünüorum 17'' jant taktıgımda lastik ölçüleri ne önerirsiniz
yay olarakda 3.5 cm eibach yaylardan düşünüorummm
şimdiden bilgileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar

öncelikle hayırlı olsun. benim anlam veremediğim 2010 model araba da nasıl xenon olmaz. milletten bir sürü para al xenon koyma olacak iş değil.

hayırlı olsun,arabayı daha yeni almışsının bırakın xenonu yayı jantı azcık keyfini çıkarın sonra ne isterseniz takarsınız

öncelikle hayırlı olsun. benim anlam veremediğim 2010 model araba da nasıl xenon olmaz. milletten bir sürü para al xenon koyma olacak iş değil.

4 ay önce aldım xenon yok xenon için 350tl fark istiyolar

hayırlı olsun da 2010 araba ile neden oynuyorsunuz ki...hem garantisi dolmadan xenon işine girmeyin bence forumda bir kaç konu vardı bununla ilgili elektronik aksamı garanti dışı bırakmamak için...ama yine de siz bilirsiniz...

Valla orası dogru daha alır almaz ne acele...:D

Kardeş hayırlı olsun sağlıkla sıhatle kullanmayı nasip etsin.Bende ilk aldığım zaman xenon felan yoktu.Sizinle aynı araç var bende de.Bana bayi kendisi hediye olarak xenon far hediye etti.Memnunum renginden yolu gösterişinden.Bazen çok nadir tek taraflı yanmadığı oluyor.Onunda servise götürdüm.ilk çalışmada yüksek enerji çektiği için yanmıyormuş.Ama çok nadir olan bir durum.Jantlarına bence karışma zaten üstünde ki araca çok yakışıyor ama zevk meselesi.cyclone 7000k xenon markası.Cebinden taktırcaksan bence biraz fiyat araştırması yap daha uyguna bulabilirsin.Bizim servis birara kapmanya yapmıştı 250tl takıyordu.Ama ne markadır nedir bilmiyorum...Tekrar hayırlı olsun...

saolun arkdaşlar tşk ederim de biraz aceleci davrandıgım dogru size hak veriom ama daha yardımcı olan kimse olmadı :)

Geri