2010 model astra H aldım yardım( xenon+yay+jant)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ekspress
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşım,dediğin gibi pek yardımcı olan olmamış...

şimdi araban 3-4 senelik olsa derim ki,xenonlar zaten çin,kore,ve japon malları genelde(uzakdoğu)genelde 250 tl lik xenonları-seviste 350 tl ye takıyolar(onlarda kaliteli çin yada kore malı oluyo) ama serviste 250 tl istiyolarsa takıcakları xenon 150 tl lik sıradan çin malı xenon dur.bi fark varmı dersen ,aydınlatma olarak hiç bi fark yok.sadece para olarak var.120 tl yede xenon var oda yanıyo!servisin dediği fiyatın genelde yarısıdır ,dışardaki fiyatı.AMA Senin araban yeni olduğu için,garanti kapsamında ve garanti kapsamındaki aracına dışardan herhangi bi şey tatırdığında ,aracın garanti dışı oluyo,o da niçin öyle dersen,servis e git 350 tl ver para kazndır diye!yoksa onlarında taktığuı xenon 200 tl lik xenon.ama dışardan taktırırsan ve aracının herhangi bi yerinde elektriksel bi arıza çıktığında uyanıklar,'sen xenon taktırmışsın ondan olmuştur diyip ,garantiden saymayıp senden para alıcaklar!olay bu aslında ama sende garantininm bozulmaması için orada taktırmak zorunda olucaksın....

öncelikle yardımların için tşk ederim abicim servisle görüştüm 220 tl ye takıcaklar xenonları yaylarıda eibach alıyorum

gıt taktır servıste xenonu ben aldıgım gun gıttım dısarda taktırdım yay takıcaksanda eger eıbach ıyı dıyorlar al taktır ama bakıma gıdıcegın gun tekrar orjınallerını taktır kı garantı dısı kalmsın ben taktırmdım 1 2 hafta ıcınde bakıma gıdıyorum cıkınca yay taktırcam bıraz konforu etkılıyormus ama olcak o kadar:) jant olarakta eger bulabılırsen oxygen crystal modelı veya audı s5 lerın jantı var onlar guzel durur

yardımın için saol tşk ederim bende oxygen crystal modeli düşünüodum yinde bi sorayım dedim saolun yardımınz için

Cevap gelmemiş ama bende sormak istedim.

Farlar H7 , sisler H3 ampul mü kullanıyor acaba ? Bilen cevaplarsa sevinirim.

Hayırlı olsun kazasız belasız binin.

Geri