2012 corsa (D)'den fotolar :)

Ya aslında evet düşünüyorum ben zaten de o waxı nası yada hangi markadan almam lazım, sonra ben kendim uygulayabilirmiyim onu malzemeler fln nedir ?

O kadar basit ve etkili ki başlamak için meg. Nxt yada siyah kurulu olan wax ı işe yarar ama katı ( ayakkabı cilası kıvamında ) olan wax almak daha bereketli ve koruması başarılı ;) bende fk1000p var bir yılda kutunun 1/3 ünü anca kullandım ben 3 haftada bir cilalarım :D

karbon siyaahh :) siyahtan bende vazgecemiyorum yılan gibi duruyor. ayrıca bu jantlarla cam çıtaları araca kalite katmış. masallah kazasız belasız insallah
Çok teşekkür ederim saolun carbon ve simli siyah özel üretimmiş rengi zaten temizken aşırı derecede cezvedioyo insanı :) yani bnimde o yüzden siyah araba herzaman favorim..

O kadar basit ve etkili ki başlamak için meg. Nxt yada siyah kurulu olan wax ı işe yarar ama katı ( ayakkabı cilası kıvamında ) olan wax almak daha bereketli ve koruması başarılı ;) bende fk1000p var bir yılda kutunun 1/3 ünü anca kullandım ben 3 haftada bir cilalarım :D
Tamam denicem bende :)

Çok teşekkür ederim saolun carbon ve simli siyah özel üretimmiş rengi zaten temizken aşırı derecede cezvedioyo insanı :) yani bnimde o yüzden siyah araba herzaman favorim..

benimde o şekilde oldu hatta aracı almaya gittigimizde bile bu sefer beyaz tamamdır dedim yine dayanamadım carbon siyah aldım :) keske yıkandıgındaki o cazibesi biraz daha uzun sürse :)

:) Aynen ya bak sende de siyah araç var iyi bilirsin. Ben genelde çok sık yıkattırmam arabayı hep kendim yıkarım çok seviyorum çünkü bide çok özeniyorum ben arabaya detaylı temizlerim sonra en son bi bakarım araba ben burdayım ben diyor resmen :) sonra ertesi gün bi bakıosun eee tabi siyah araç tozuda sevio çekio üstüne :D bi bu sıkıntısı war geri kalan herşeyi muhteşem

...

Çok iyi görünüyor güle güle kullanın. Cam çıtaları siyahta bir başka duruyor. Hatta bir sitede sizin aracı kullanmışlar reklamlarında. Bende Beyazı var 2014 active(enjoy) 6 parça(kelebek cam için) olanlardan aldım da henüz takmadım havalar ısınsın ve yağmurlar azalsın diye bekliyorum...

Geri