2013 yeni astra LPG marka tavsiyesi

cagdas107

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2013 yeni astra edition modele lpg taktırmak istiyorum. Servise sordum
Landirenzo dediler. Sizce en uygunu hangisi? BRC, ATIKER, vs

Servislerin anlaşması Landirenzo ile olduğu için onu öneriyorlar. Bir şey bildiklerinden değil emin olun.
Benim tavsiyem o araca BRC olur.

Diğer marka LPG takılması durumun da araç garanti dışı kalmıyor ise atıker :D

asla ama asla atiker almayın bütçenize göre en önce prince sonra brc
aman atiker berbat

asla ama asla atiker almayın bütçenize göre en önce prince sonra brc
aman atiker berbat

Niye bertbat ya? Türkiye üzerinde en yaygın servis atiker de var. Birde eğer ki atiker bayi olan bir yer aracın garanti kapsamında bakmaz ise adamın elinden bayiliğini alıyorlar...

BRC hangi bayiliği kapadı? hiç...

Aynı konu defalarca açılıyor. Arama bölümünden eski konuları da inceleyebilirsiniz.
Atiker konusu için bişey diyeyim. Tr piyasasındaki en büyük firmalardan biridir. 1000 tl'lik ürünü de var, lüks araçlara takılan ürünleri de var. YAni hangi Atiker ?

Son fiyatları bilmiyorum ama, 1700-1800 tl civarı kaliteli bir kit yeterli. Lpg enjektörleri yeterince hızlı olsun ve işçilik iyi olsun yeter ki.

elemanların pazar payı %80 gibi birşey, yani kötü olsa mümkün değil bu kadar olmazdı :)

Niye bertbat ya? Türkiye üzerinde en yaygın servis atiker de var. Birde eğer ki atiker bayi olan bir yer aracın garanti kapsamında bakmaz ise adamın elinden bayiliğini alıyorlar...

BRC hangi bayiliği kapadı? hiç...

atikerinde bir bayiliğini kapandığını daha duymadımk görmedim
senin lpg kitin ne markaidi atikerdi galiba ve baya şikayetçiydin opellere lpg takılması hakkında şimdi lpg savunucusumu olduk ayrıca atikerin düzgün takan bir yer bulamazsan işçiliği çok kötü kitler durmadan sorun çıkarıyor

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:48 ----------

kardeş bütçen yetiyorsa prince taktır ben pişman oldum taktırmadığıma çok güzel bir kit sonra landirenzo ve diğerlerini düşünebilirsin prince 2000 liraydı sanırsam

keihin enjektörü al, atikere tak, olsun sana prins ;)

Geri