2013 yeni astra LPG marka tavsiyesi

atikerinde bir bayiliğini kapandığını daha duymadımk görmedim
senin lpg kitin ne markaidi atikerdi galiba ve baya şikayetçiydin opellere lpg takılması hakkında şimdi lpg savunucusumu olduk ayrıca atikerin düzgün takan bir yer bulamazsan işçiliği çok kötü kitler durmadan sorun çıkarıyor

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:48 ----------

kardeş bütçen yetiyorsa prince taktır ben pişman oldum taktırmadığıma çok güzel bir kit sonra landirenzo ve diğerlerini düşünebilirsin prince 2000 liraydı sanırsam

:) Yine LPG karşıtıyım... ayrıca aracın üzerinde BRC var :) LPG ekonomi olsun diye araçlara takılıyor ve hemen hemen hepsinin mantı aynı ise neden daha çok para vermenin mantı ne?

Hani site içinde LPG konusunda hep usta deniyor ya... o zaman kitler güzel ise dünya kadar para verip araca LPG takılmasının mantı ne?

:) Yine LPG karşıtıyım... ayrıca aracın üzerinde BRC var :) LPG ekonomi olsun diye araçlara takılıyor ve hemen hemen hepsinin mantı aynı ise neden daha çok para vermenin mantı ne?

Hani site içinde LPG konusunda hep usta deniyor ya... o zaman kitler güzel ise dünya kadar para verip araca LPG takılmasının mantı ne?

o konoda tamamen katılıyorum sana kardeş ama bende 15 yıldır opel kullanıcısıyım 3 tane atiker marka tüplü arabam oldu izmirde prodeninilen ustalarlada çalıştım ama olmadı ya mikser bozuldu ya beyin yandı ya ayar tutmadı yokuşta araba çekmedi bir sürü ıvır zıvır şimdi yine opel corsa ve toyota var ailede brc takılı biri ankarada biri izmirde montaj oldu tık demedi daha ikiside ama usta olursa tabikide bütceye neresi uygunsa ordan takılmalı

LPG konusunda ben şunu anladım özellikle arkadaşımın aracın da adam bir LPG takmış resmen aracın canına okumuş sonra başka bir yere gittik ve adamlar komple kontrol etti ve adamlar şok geçirdi. Neden? ummadığın yerleri delmiş takan sonra 1150 TL verdik adamlar komple sistemi değiştirdi. Araç iki gün orada kaldı. Ve nerede ise araçta LPG olduğu anlaşılmayacak şekilde montaj yapmışlar.

Ben iyisi olsun dedim BRC aldım 6 yıl önde tek nokta sistem için 830 TL verdim ama aracın ırzına geçti adam resmen... düzen tutturamadım gitti. Düşün artık.

Bütün arabalar 4 teker, 1 direksiyon. Ama Mercedes'e 2 - 3 kat fazla para veriliyor.
İnşaat malzemesi taşıyorsundur, köy yoluna giriyorsundur. Kartal, Toros gider işini görür, Insignia Country Tourer fantezi olur.
Çocuklu ailedir, bagaj bavul, oyuncak dolacaktır, arka geniş gerekir. Kişi gider C-Max, Zafira, Verso alır. Astra GTC, Scirocco olmaz.

Burdaki mantık neyse, lpg kitlerindeki mantık da o.
Euro 2, euro 3 normlarında çalışan toleransı yüksek eski teknoloji motor vardır. Buna gidip Prins'in yüksek beygirli motorlar için olan özel enjektörlü kiti, sandaletin üstüne papyon gibi olur :)
Cayenne'e gidip 1000 liralık kit takmak ise takım elbisenin altına parmak arası terlik giymeye benzer. :)
Yani, eldeki ne ise, o ihtiyaca göre ürün.
İşin içinde hiç mi ticari pazarlama, algı yok. Tabiki de var, günün sonunda herşey para için... ;)

Arkadaşlar ben yıllardır landi renzo takıyorum ve gördüğüm arıza sayısı sınırlıdır, opel için kesinlikle landi renzo ama servisi iyi seçin. alperuzi arkadaşım sizin kehin enjektör dediğiniz 1.6 ohm ile çalışır atikerin henüz 2,8 ohm den aşağı çalışan sitemi yok yani o enjektörlere atikerin ne ecu su yeter nede regülatörü. :)

keihin enjektörü al, atikere tak, olsun sana prins ;)
keihin lpg enjektörü demi yapmış yav :)
pederin 307 ye takmak lazım ? bu lpg yle ilgili piroblemlerimiz var...yakıyor araba yav..

Prins'in kullandığı enjektörler, orjinal Japon malı, düşük empedanslı ve diğerlerine göre hızlı olduğu için iyi performans veriyor. Fiyatı da pahalı tabi ki ve tüm kitlerde çalışmıyor, enjektör çıkış mosfetleri sağlam olması gerekiyor.

Geri