2014 Corsa Arka Hoparlör Ayarlanması

Aynen benim 2010 essentiada da 7 hoparlör ve direksiyon kımandası var. Arka kafalık 3 tane. Ayrıca fabrikasyon enjoy jantı var ve metalik renk :) model yenilendikçe maliyet azalmış anlaşılan.

Samsung Galaxy S4 Miniden Gönderildi.

Bende toplam 7 hoparlor var arac 2012 corsa D 1.2 essentia , ayrica gariptir 2012 oncesi corsa D lerde arka kafaliklar 3 adetken 2012 de bir tanesini çalmislar :) oluyor boyle olaylar...

Çelik jant da vardır sende :)

2010' da 15 çelik jantla geldi bazı seri. Makyajlılarda da ilk seride 16 çelik jant var bildiğim kadarıyla.
2008 de 16 celik jantli kapi kollari boyali flexfloor ve 7 hoparlor cd30mp3 olanlar var, arka koltuklari da 2 parca.

Çelik jant da vardır sende :)
Aaaaaa ayipsin abi essentia full+full celik jantli :D bkz.sahibinden saka maka celik janti kullanabilen adama satsinlar , benim gibi yillarca jant kapagi kullanan adamlar plastik surtme sesi gelmeden yanasmayi kesmiyorsa jantin azina ederler , masalah 4 ude cizik manyagi :)

Aaaaaa ayipsin abi essentia full+full celik jantli :D bkz.sahibinden saka maka celik janti kullanabilen adama satsinlar , benim gibi yillarca jant kapagi kullanan adamlar plastik surtme sesi gelmeden yanasmayi kesmiyorsa jantin azina ederler , masalah 4 ude cizik manyagi :)
Hahaha, helalinden 300 vereyim jantlara :D

Hahaha, helalinden 300 vereyim jantlara :D
763ab0fe6569ff792b3ff0a3c29d41cb.jpg
Bence 200 de anlasalim [emoji1] gonlum elvermez , bu arada bunlar cizik degil sanirim yarik mi oluyor :)

Bu resmimde size , yalniz kalan toplumlarin aci dolu serzenisini anlatmak istedim :D

763ab0fe6569ff792b3ff0a3c29d41cb.jpg
Bence 200 de anlasalim [emoji1] gonlum elvermez , bu arada bunlar cizik degil sanirim yarik mi oluyor :)
Sana kesin kapak lazim :)

Geri