2015 Astra 1.6 115hp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tknsynsrkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.1.6 115hp benzinli Astra almaya niyetlendim.Bazı yerlerde aracın iyi cekmedigini okudum.Bu araç hk bilgisi olan varmı.Artıları eksileri nelerdir. Araç otomatik ayrıca.Simdiden teşekürler

Merhaba yaklaşık 2 yıldır 2008 model 1.6 115 easytronic kullanmaktayım.Şimdiye kadar en ufak bi sorunla karşılaşmadım yol tutuşu ve performansı gayet iyi tavsiye ederim.Sport modunda kullanmak yakıtı arttırıyor ama biçok aracıda geride bırakıyor..:rakir:

Yıl olmuş 2016... hala atmosferik mi tercih ediyorsunuz ?
1.4 T yi bir test edin... ondan sonra 1.6 atmosferiğine binin...
Dediğimi anlarsınız..

Bende astra sedan almayi dusunuyorum atmosferik motoru tercih sebebim tamamen fiyat. 51500 e veriyorlar 1.6 edition sedan i... 1.4 motor oldugunda fiyat baya yukseliyor.. atmosferik kullananlar yorum yaparsa guzel olur cok mu kotu acaba performans ve yakiti..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende de aynı motorlu Astra Classic III var performans olarak bana yeterli geliyor ama sizi bilemem (önceki aracım 2009 1.4 Polo) yakıt olarakta km'de 30-35 kuruş yakıyordu (bunu da lpg ile çözdüm tüketim yarı yarıya indi) tavsiye ederim.. Fiyat olarakta haftasonu plazaları gezdim A sınıfı arabalara bile 40000-45000 fiyat verildiğini gördüm. Astra'nın fiyatı makul kalıyor..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Km nedir?

Bende astra sedan almayi dusunuyorum atmosferik motoru tercih sebebim tamamen fiyat. 51500 e veriyorlar 1.6 edition sedan i... 1.4 motor oldugunda fiyat baya yukseliyor.. atmosferik kullananlar yorum yaparsa guzel olur cok mu kotu acaba performans ve yakiti..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sıkı bir pazarlıkla daha aşağı fiyata alınabilir.Fiyat aldığınız yeri kesin karar verirseniz biraz daha zorlayın Recep Bey.Nakit para da biraz daha indirim yapmaları gerek.

13500 km.de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri