207 vs. C'mon

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ar19
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 yıldız alan bir araca "artık sağlam değil" demen ne kadar doğru olur bilemem. aracın 1160 kilo olmasının tek nedeni güçlendirilmiş barlar.

arkadaşım sağlamlık sadece çarpışma anında gösterdiği başarı değildir , bence en önemli sağlamlık eğer aracından seneler sorada ses takırtı çıtırtı çıkarmıyorsa ve çıkardığı arızalarla seni uğraştırmıyorsa sağlamlık budur diyorum . . .

207 test eden biri olarak.bir daha mı.sıradaki aracı getiriniz geçiniz efem geçiniz...

corsanın en donanımlı ve bütün opsiyonel olan özelliklerini aldığınızda 207 nin lafı bile edilmez.
Kesinlikle! Corsa cosmonun içine oturduğunuzda çok lüks bir araçtaymış hissini yaşıyorsunuz. Buram buram kalite kokuyor araba. Ama fiyatı da öyle ne yazık ki. :mad: Vectra essentia ya da Astra dizel enjoy alabilirsiniz corsa cosmo dizel + teknik paket fiyatına!
Zaten fiyat biraz makul olsaydı diğer firmalar B segmentinden çekilmek zorunda kalırlardı :)

peugeot lar birtürlü dizel motorda istikrar sağlayamadı 206 larda kullanılan dizel motor sorunlu çıktı bunu herkez biliyor yeni 307 ve 207 lere giydirdikleri dizel motorda daha yeni olmasına rağmen birkaç kişiden duydum pek randumanlı değilmiş benzinli motorlarına bişey diyemem ama dizelde opelin üstüne tanımam

Abi yapmayın yaw Pejo şimdiye kadar tek araç üretmiştir. Oda 407 gerisi at arabası:D

Ama 407'yi kullanmış biri olarak pejodan ayırıyorum onu.

tabi ki corsa fakat dizaynınıda daha güzel yapsalardı ayrı bir güzel olacaktı ben beğenemedim yeni kasanın dış görünümünü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri