24.000 bütçe ile Astra H

Aynen yazın konyadaydım peynir ekmek gibi satılıyordu corsalar.20 bin lira olan dizel Corsalar şimdi 25 binden aşağı değil.sıfıra zam gelince ikinci ellerde Yükseldi.benimde maddi durum 25 gibi olsa anında temiz dizel Corsa c arardım.ya da benzinli tüplü.
33.000e 11.000 km.de corsa d aldim :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Iyi almışsın yine essentia Mı?ben Corsa c demiştim [emoji1]
2011 makyajli Color edition + serviste takilmis body kit

Hayırlı olsun yakın zamanda aldıysanız araç 2-3 sene yatmış heralde.bende Corsa diyordum ama o sıralar aldığınız fiyattaydı ve boştu.
Gecen yil agustosta aldim almanci bi ailenin araciymis yazin kullanmislar sadece. Daha paspaslarin altindaki posetler falan duruyor :)

Gecen yil agustosta aldim almanci bi ailenin araciymis yazin kullanmislar sadece. Daha paspaslarin altindaki posetler falan duruyor :)

Bende Astra j bakıyorum bu aralar dizel.1.6 yeni çıktığından fiyatları fazla.1.3 alsam mı kararsızım .

1.3 yakit acisindan iyidir ama araci kaldirmaz gibi geliyor

Arada ortalama 10 bin TL var 1.6 ile.o fark verilir mi bilmiyorum aynı oranlarda golf tdi var.65 bin TL vermekte ne kadar mantıklı bilemiyorum bu devirde.araç bozulsa sebebim olacak alacam da eldeki araba da sorun çıkarmadı şimdiye dek[emoji1]

Geri