25.000 TL niz var ne alırsınız?

bende vectra (2004) almayı düşünüyorum..fakat çok abartılı fiyatlar var ve aracın yakıtı korkutuyor beni..bunların dışında tek kelimeyle mükemmel bi araç...

kardeş bu fiyatta bir anormallik var ben şüphelendim daha bir kaç gün önce forumumuza üye bir arkadaşımız olyester gri 1.6 comfort tavansız ve lpg siz aracını 45 bin km'de olması lazım 23.500 tl ye sattı bu fiyata hemde galericiden(hani sahibinden acil ihtiyaç için satılıyor olsa belki ama)inşallah düşündüğüm gibi değildirde alırsın mutlu olursun ama eğer alcaksan 2 kere göster fiyat süper.bu aracın kasko bedeli zaten 26 filan çıkması lazım ve böyle bir aracın bence piyasa bedeli 26 dan aşşağı değil bende bir vectra c sahibi olarak konuşuyorum.

Öyle demeyin piyasa çok dengesiz. Daha 1 ay önce galerici arkadaşım sattı 1.6 vectra elegance araba agzına kadar dolu sunroof falan ne ararsan war gitti araba 23.500'e ;)

arkadaşlar öncelikle merhaba... forumda yeniyim.. opelde de yeniyim. o nedenle yeni konu açmayı da bilmiyorum. ben 3 gün önce 2007 vectra 1.6 comfort aldım. 36.000 de. 28.500 e. sizce nasıl bir fiyat? teşekkür ediyorum.. ayrıca araba kullandığımı vectra ile anladım..
öncelikle hayırlı uğurlu olsun bende forumda yeniyim fakat 5 yıl opel astra kullandım :) aracınızın fiyatı gayet iyi 2004 modellerine 24 25 ten aşağı istemiyorlar...aşağı vardır elbet ama masraf isteyecek arabalardır..tekrar hayırlı olsun fiyatı bana göre uygun ve çok mükemmel bi araç..

5,20i

Geri