3 senede (29000 km) balata gitmiş

aslından bitmemişte olabilir balatalar, frene basınca ses geliyomuydu? eğer gelmiyosa boşuna değiştirmişsiniz bende çok fren kullanıyorum yalan olmasında 60 bini geçmişti sadece önü değiştirdim 75-90 binde olabilir

açıkcası bende ses felan yokdu ayrıca lambası da yanmadı ama 1 ay sonra
tüvtürk kontrolune girecektim korktum belkide o yuzden bana gecirdiler
bu korkumu bahane ettiler

açıkcası bende ses felan yokdu ayrıca lambası da yanmadı ama 1 ay sonra
tüvtürk kontrolune girecektim korktum belkide o yuzden bana gecirdiler
bu korkumu bahane ettiler

Gidersen gideydin ne olacak? bakacaklar eksik gedik varsa söyleyecekler bir aylık zaman içinde yaptır gel diyeceklerdi. Sende bu arada aracının eksik gediklerini öğrenmiş olacaktın. Tüvü bu kadar abartmaya gerek yok sallayın gitsin. Lastikler frenler sağlam olsun birde aydınlatma işi gerisi gerisi hafif kusur yaz yolla işi.

Astra nın 38000 bakımda değiştirmişler önleri. Arkalar duruyor.
Honda da 50000 bakımında önleri 110000 de de arkaları değiştirmiştim. Yeni balatalar daha çabuk eskiyor malesef.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

keşke çöpe atmadan önce resimlerini cekip paylaşsaydım enazından ögrenmiş olurdum
ölmüşlermi yoksa degilmi ?

3 sene ve baya da kilometre yapmış balatalar kafaya takmayın bence güvenlik en nihayetinde frenler :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ben arabayı 0 aldım 11 ay oldu alalı 20bin yaptım sürekli şehir içindeyim frenide iyi kullanırım lastikle ilgili bi durum olmuştu gittim balatayı sordugumda adam epeyi var daha sen rahatına bak dedi ayrıca fiyatta bayağı varmış sizin ben şahsen lamba yanmayana kadar değişime gitmem

Astra'yı 60 binde sattım daha yarı yarıya balata vardı Polo'yuda 45binde sattım 1/3 daha vardı.Leon daha 9binde bakalım bunda durum ne olacak. Km kullanıma göre değişir de fiyat biraz fazla gibi..

Geri