34 S 8804 gsi hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bosver55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla hiçbişe yazmıyo :) cünkü malısef ön camı kırık herarde ön camınıda sade bulamayız tamda paramparca degil ama catlamış hiç bişe okunmuyo

dur bakalım yedek bulmaya calısırız ysj var yedekte olan onun parcalarını alırız :)

walla iyi olur ya herşeyi bırden yapamasamda bu krizde yavaş yavaş toplucaz inşallah aracı ortama aranıza katcaz hayırlısıyla cok saolun hersey ıcın

bız ne yaptıkkııı ? sadece yardımcı olduk :)

walla iyi olur ya herşeyi bırden yapamasamda bu krizde yavaş yavaş toplucaz inşallah aracı ortama aranıza katcaz hayırlısıyla cok saolun hersey ıcın

aramıza girmek için bi kaç sınavın olacak ama haberın olsun herkes giremez :)

işte onun icin önce s yi hazırlamak lazım :) numaranı beklıyom ermanım

hadı baklaımmm :D

senin ilaçın yalçın abide aynen erman dogru demiş elemeler girmen lazım florya düzlügü 200 ya da 210 göreceksin bir kuarl benden sana tiyo verim bari :D bu arada devri cansızlık varsa eksoz sensör acil degiştir bende sana tavsiye birde belki diyorum benzin pompasına baktır derim ama nasıl olsa yalçın abiye gidecen o sana neyin ne oldgugn söyler rahat ol yalçın abiye bırak yeter arabayı gerisine karışma derim ben sana :D

senin ilaçın yalçın abide aynen erman dogru demiş elemeler girmen lazım florya düzlügü 200 ya da 210 göreceksin bir kuarl benden sana tiyo verim bari :D bu arada devri cansızlık varsa eksoz sensör acil degiştir bende sana tavsiye birde belki diyorum benzin pompasına baktır derim ama nasıl olsa yalçın abiye gidecen o sana neyin ne oldgugn söyler rahat ol yalçın abiye bırak yeter arabayı gerisine karışma derim ben sana :D

o düzlükte herkez görür 210 ama bu yazıyı siteciler görürse kurallara aykırı derler.:D:D:D

Geri