35 Mmm 93 * Irmscher Line Vectra B

araban gerçekten çok güzelmiş özelliklede ön tampon yolda kafanı döndürüpte bakacağın türden...arkadasların dediği gibi logoyu iptal edip angel + xenon takarsan bakmaya doyamazsın..Ayrıca bu i500 spoileri nereden bulabilirim bilgisi olan var mı? Cevaplar yada özel msj atarsanız sevinirim...

Araçta zaten xenon far mevcut. Ön logo iptali yerine irmscher izgara arıyorum. Spoileri bulman TR de bulman biraz zor, Irmscher in sitesinde 276 sterlin görünüyor fiyatı. Hakan önen arkadaşımıza bir sor istersen. Fakat irmscher ürünleri bayağı pahalı bilgin olsun.

kazasız belasız... bana göre çıtaları boyatmasan bile kapı kollarını boyatmalısın...

köpekbalığı hakkaten karadaymış hem de kanlı canlı solungaçları bile var tamponda
maşallah kazasız belasız
yuvarlak hatlı spoiler ile ilgili yoruma ben de katılıyorum

Hayırlı olsun çok güzel yanlız biraz bütünlük sağlaması açısından camların arasına siyah folyo öneririm zaten film de var şık durur ben kendim yaptım çok zor değil.
Kazasız belasız kullanın.

Maşallah. Çıtaları, tamponları ve kapı kollarını boyatırdım ben olsam..

Yorumlar için teşekkürler arkdaşlar. Yorumlardan gördüğünüz gibi spoiler zevk meselesi kimi arkadaşlarımız beğeniyor kimileri ise GT spoileri veya yuvarlak hatlısı olsa daha iyi olur diyor.

Tüm Yorumlar için teşekkürler arkdaşlar.

Maşallah,kazasız belasız günlerde kullanın,çok güzel olmuş.

murat abicim maşallah gt jantlarıyla gerçekten çok güzel oldu Allah kaza bela vermesin..

Geri