4. Ankara Buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 4. Ankara Buluşması

zeybek35 link' Alıntı:
Herkesin GBT düzgün çıktı  005hihih
Bu arada , sana arkadan çarpmama ramak kala olan kısım da videoda çıkmış abi, birazdan yükleyeceğim  ???  :D

dancee

madmax50 link' Alıntı:
Daha kötüsü GBT kontorlü yapıldı  :D

madmax50 link' Alıntı:
Arkadaşlar plaka sonu bildirirseniz nickleri fotoğraflara ekleyeyim.

Bu arada organizasyona öncülük edip, Ankaralı dostlarımızı bir araya getirdiğiniz için teşekkür ederiz.  14alkiss
֖zlenen bir organizasyondu ve bundan sonra buluşmaların arası pek açılmaz gibi duruyor.  greatt

zeybek35 link' Alıntı:
Herkesin GBT düzgün çıktı  005hihih
Bu arada , sana arkadan çarpmama ramak kala olan kısım da videoda çıkmış abi, birazdan yükleyeceğim  ???  :D

Barış, videoları dört gözle bekliyorum benim sahneyi kesme ha :D

chiv link' Alıntı:
Barış, videoları dört gözle bekliyorum benim sahneyi kesme ha :D

Olur mu öyle şey ֖mür kesmem  okkk  Bekle sen bekle..bekle de herkes görsün nasıl iğne deliğinden geçtiğini  :D
O kadar da el işareti yaptım "de hayde de hayde" diye..  general__p

gerçekten güzel bir buluşma oldu. abilerim ve kardeşlerimle tanıştığım için mutluyum. bu arada formumuz türkiyenin en temiz formu. :D toplu gbt bile yaptılar bize. tabi buluşma yeri başbakanın evinin 500 mt. ilerisinde olursa normaldir.

gogoank link' Alıntı:
gerçekten güzel bir buluşma oldu. abilerim ve kardeşlerimle tanıştığım için mutluyum. bu arada formumuz türkiyenin en temiz formu. :D toplu gbt bile yaptılar bize. tabi buluşma yeri başbakanın evinin 500 mt. ilerisinde olursa normaldir.

Akaryakıt zammını protesto ediyor sandılar  :) , adamın o kadar çok düşmanı var ki uçan kuşa GBT sordurur bu korku  :)