46.000km orjinal vectra b , Amiral Gemisi

Sıfır kokusu üstündedir daha :rolleyes: maşallah..Kazasız belasız kullanın..Rengi tam cdx rengi :cool:

gönül ,isterdi ki cdx olsun ama nasip böyle imiş.. temizliğini korumaya calısıyorum özenle..sırf elletmemek için lpg bile takmıyorum .

çok teşekkür ederim

1.6 mı?
Hmmm şimdi gördüm motor kapağını. Ahhhhh 2.0 olacaktı ki, tadından yenmezdi.

evet 1.6

cd donanıma yükselmeye calısıyoruz. elektrikli ayna projesi için parçalar tamam. cruise control ve yol bilgisayarı için ebay den parça kolluyorum bulduğum an alacağım. ışıklı güneşlik ve tutamakları da bi yerde buldum.. temizse alacağım..

Allah kısmet ederse bu arabayı kolay kolay satmayı düşünmüyorum. çok keyif alarak kullandığım bir araç. uzun yol mükemmel keyf veriyor. zaten şehir içinde kullanmıyorum. biri sürter eder Allah korusun.. düzenli olarak meguiars cilası yapılıyor.

aldığım günden beri yılın vermiş olduğu ömrü dolayısıyla değiştiğim parçalar:

-arka bilyalar yatmaktan bozulmuş ses yapıyordu..skf marka ile yeniledim

-Yağ antifiriz hidrolikleri ve bütün filtrelerini gm olarak yeniledim

-balataları değiştirdim.

-triger seti, devirdaim ve şarj dinamo kayışı değişti gm olarak

-4 tane michelin lastik aldım (üstünde 1997 üretimi bridgestone b320 lastikler vardı değişmemiş)

-Hava filtre kutusunun takozunu yeniledim

-bujilerini gm olarak yeniledim.

bunların coğu rutin değişmesi gereken şeylerdi.. Allah'a şükürler olsun hemen hemen 14.000 km oldu aksi bir durumla karşılaşmadım.

nasipse satarsam da değerini gerçekten bilecek birine satacağım inşallah.

kaşıntı tuttu gene..

pioneer indash alacağım nasipse..

güncel km 58,120.. yıkadık karnını doyurduk cektk garaja

ab5dzt.jpg

2il1rn.jpg

34tbk7o.jpg

2hqdnkh.jpg

Maşallah :D Uzay kasa cdx ile hayatta kaldığım için, bunların yeri ayrıdır. Aynı renk'ti, 98 2.5 .. Güle güle kullan dostum, alet gergin :D

Maşallah :D Uzay kasa cdx ile hayatta kaldığım için, bunların yeri ayrıdır. Aynı renk'ti, 98 2.5 .. Güle güle kullan dostum, alet gergin :D

sağol dostum :) km lerimiz hemen hemen aynı sayılır azıcık yüksek olsam da :)

kazasız belasız olsun cümlemize..

Geri