5cm Vs 3cm

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce HAngisi?

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yay takmak istiyorum ama karar veremedim. 3cm az olur kanısındayım fakat 5cm olursa da çok mu yere yaklaşır? tavsiyeleriniz nedir?

eibach sportlıne 5 cm lık aldım gayet memnunum yalnız sunu solıyım tümseklere çok dikkat et çünkü tümsek sonrası araba esneme yapmaya başlıyor eger benim gibi karter koruma cok alcakta ise sürtme yapıyor dışarıdan bakılınca o kadar aracın düştügü anlaşılmıyor ama içine bibince bence güzel oluyo:)

tabi jantlar 17" ise bence sorun yok ben 16" taktım 5 lik yayla hiç sıkıntı yaşamadım desem yalan olur ama dikkatli sürdügünüz zaman tek tük sürtmeler harici pek bişey olmuyor:)

benim astra G de yay olmamasına rağmen karter koruması çoğu yerde sürtüyor Westi555 hakan abiyle konuşmuştuk 5 cm lik yay taktırmış karter koruması ile yer arasında 2 parmak mesafe kalmış bence 3 ideal

bencede başını ağrıtma ha sürttü ha sürtecek tedirginliği devamlı yaşama 30 luk ideal en azıdan kafan rahat olsun

16" jant benim.galiba 3cm en ideali...

kullanım rahatlığı açısından 35mm.kullanım açısından rahat oluyor.burunun plastik kısmı yüksek yerlerden inerken biraz sürtüyor ama tümseklerde falan kesinlikle bir sorun yaratmıyor.yol tutuş da inanılmaz bi şekilde dengeli oluyor.yığılma yapmıyor orj.deki gibi.sertlik war biraz ama abartılacak kadar değil.eibach 50 demek içimden geçse de kullanıcı açısından engebeli yollar katediliyorsa coilover ya da 35lik yay:)....

Geri