5cm Vs 3cm

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce HAngisi?

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .
kullanım rahatlığı açısından 35mm.kullanım açısından rahat oluyor.burunun plastik kısmı yüksek yerlerden inerken biraz sürtüyor ama tümseklerde falan kesinlikle bir sorun yaratmıyor.yol tutuş da inanılmaz bi şekilde dengeli oluyor.yığılma yapmıyor orj.deki gibi.sertlik war biraz ama abartılacak kadar değil.eibach 50 demek içimden geçse de kullanıcı açısından engebeli yollar katediliyorsa coilover ya da 35lik yay:)....
arslan abi bu ön spoiler+5 lik yay işine ne dersin:p şık olr değil mi hemde karadeniz yollarında:)
şaka bir yana 3 den fazlası zarar hele dün yolun ortasına yapılan yağmur olukları arabanın altına vurdu yaa o andan sonra yay işi ben m için tamamen kapandı benm önerim 3

bence 3 ten fazlasini hic dusunme bile. bende 3.5 luk yay var ve bazi yerlerde alti hemen surtuyo. bence 3 ideal...

arslan abi bu ön spoiler+5 lik yay işine ne dersin:p şık olr değil mi hemde karadeniz yollarında:)
şaka bir yana 3 den fazlası zarar hele dün yolun ortasına yapılan yağmur olukları arabanın altına vurdu yaa o andan sonra yay işi ben m için tamamen kapandı benm önerim 3

samet oolum dicek lafım yok laaa.o orjinal amortisörleri patlat da görym ben seni abi hatta direk inlemelerini duyarım:p karlık işi istanbulda olmama rağmen bana gelmez takanlara allah kolaylık wersin.biz baş edemeyiz:) gene diorum 35 yaydan yda coiloverdan ötesini önermem.dümdüz yollarım var bozuksuz alana girerim dersen o ayrı.koni+60mm(omp marka da var sanırım) işini görür hatta yine coilover istediğin kadar alçalt yükselt:)

bende 3.5 luk ap var ama 3.5 dan daha fazla düşürdügü kesin.üstekil birde karlık falan varn.ama ben ciddi bir carpma ,sürtme yasamıyorum.dikkatli kullanıyorum.
sadece park ederken önden kaldırıma sürtme luyo bazen :) hatta 1 ke kırdım.
he birde dik yerlerden inerken tam düzlüge cıkma yerlerinde dikkatli olmak ,capraz falan çıkmayı denemek gerekiyo.

3 cm lik bencede yater kafan rahat olur

aynen bencede 4cm..

Geri