6 Temmuz Çeşme Yat Turu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söyledikleriniz tamam..( çocuklardan bedel istiyorlar mı? Benim Kız 6 Aylık oğlum 4,5 yaşında ) Yeliz Hanım'da okey derse verdiğiniz hesap numarasına yatıralım..Eğer erken yatırın derseniz benim ki en erken 3 veya 4 Temmuz olur ama buluştuğumuzda nakit vermek de olabilir....Benim için pek problem değil..

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çocukları sormadım inanın.Bedava olucağını sanmıyorum ama normalden ucuz olmalı illaki.Onun için tekrar görüşürüm elimden gelenide yaptırırım merak etmeyin.Hesap numarasıda dediğim gibi direk benim hesabı yada yeliz hanımdan bana aktarmalı olarakta yapılabilir.Ama kötü niyetli olmuş olsam o şekildede yapıcağımdan geri kalmıyacağımdan ne zaman nede havale kaybı yapmamak adına direk benim hesabımada yatırabilirsiniz.Ama dediğim gibi tabiki siz bilirsiniz :) Akşam giricem hesap numaramı ama gelen arkadaşlara ve diğer izmirlilere bi zahmet özelden ulaşsanız ben bugun elımden geldıgınce uyeye ozel mesaj ıle bıldırdım bu sayfayı biraz hareketlendırelım.Nerde hareket orda bereker :)

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çocukları sormadım inanın.Bedava olucağını sanmıyorum ama normalden ucuz olmalı illaki.Onun için tekrar görüşürüm elimden gelenide yaptırırım merak etmeyin.Hesap numarasıda dediğim gibi direk benim hesabı yada yeliz hanımdan bana aktarmalı olarakta yapılabilir.Ama kötü niyetli olmuş olsam o şekildede yapıcağımdan geri kalmıyacağımdan ne zaman nede havale kaybı yapmamak adına direk benim hesabımada yatırabilirsiniz.Ama dediğim gibi tabiki siz bilirsiniz :) Akşam giricem hesap numaramı ama gelen arkadaşlara ve diğer izmirlilere bi zahmet özelden ulaşsanız ben bugun elımden geldıgınce uyeye ozel mesaj ıle bıldırdım bu sayfayı biraz hareketlendırelım.Nerde hareket orda bereker :)

Çağrıcım kötü niyet düşündüğün aklımın ucundan bile geçmez.Biz sizlere de güvenmicez de kime güvencez..Ben nasıl istenirse o şekilde yapayım ki bağlantı kopukluğu olmasın diye dedim..Bir de çocuklar içinde soruver herhalde almazlar.. çünkü yaşları çok küçük... ama tabi genelleme yaparsak o zaman iyice sormak lazım.. Kaç yaşa kadar almazlar.. Herhalde 6 yaşa kadar almazlar.. Veya cüzi birşey olabilir...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim abi iyi niyetinden dolayı..
Çocuk olayına gelince yarın bir konuşayım tekrar dönerim işte zaten diğer üyelerede ulaşsak belki onlarında soruları olur hepsini birkerede sorardım aradığımda.
Çocuk olayına gelince inan pek bir fikrim yok belki kızınızı hiç almıyabilirler tekne için yaşından dolayı.Daha önce çıktım ama çocuğum olmadığı için pek bi bilgim yok :) Onu öğrenip eğer ücret alınıyorsada ondada indirim yaptırmaya çalışıcam.
Tek istediğim 2 hafta kalmışken şu başlık biraz şenlensin daha 3üncü sayfadayız :(

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrı hepimizde aynı şeyi düşünüyoruz..keşke katılım geniş olsa.. İstanbuldan filan gelen olmaz mı ki? başkanımız bir el atsa olaya...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet herkes sen ben ve şu anda listede olan herkes her gün bikaç kişiye özel mesaj atıp teşvik etse süper olur.O tarhilerde ege bölgesinde tatile gelen hiç yokmu Yeliz hanım dışında...?? Ben baya üyeye özel mesaj attım gördüklerinde başlığa bakarlar olumlu olumsuz yazarlar sanırım.Benim tek isteğim listeye adı yazılan herkesin en kötü ihtimalle fire vermeden gelmesi...

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel mesaj ile haber aldım çok güzel bir organizasyon olacağı kesin ama benim yaz okulum var ayrıca işe gidiyorum. Malesef aranızda olamayacağım herkese iyi eğlenceler.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilmiyorumki hepsini peşin koyduğumuzda belki biraz daha indirim yaparlar.Ama zaten şu anda 40 tan 30 a düşmüş durumdayız bu bile güzel.İnanın 45 ten aşağı adamakıllı tur yok.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hesap Bilgileri:

Şube Adı: KARŞIYAKA

Hesap no : 92/6670275 (ytl hesabı) Garanti Bankası

Hareket saati :10:30 kalkis Cesme
Donus Saati : 18:30 Cesme

Güzergah: Esek Adasi-Mavi Koy-Akvaryum Koyu-Jandarma Koyu
Koylarda denize girme imkani vardir.

Fiatlara ogle yemegi dahildir. ( Balik veya Tavuk +Salata Cesitleri+Makarna+Meyva )
Icecekler extradir. ( Fiyatlari gayet uygundur. )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...