8 Nisan Büyük Gün!!!! Izmit Drag

yarışa katılan kse71,aga78,corsaN,egehan ve ankaradan gelen chiefkadir arkadaşlarımızı ve bizi desteklemek için gelen tüm arkadaşlara teşekkürler..kadir arkadaşımızı 2. olusundan dolayı kutluyorum.basarılarının devamı dileğiyle....

Tebriker arkadaşlar...Corsa_N ve aga78 in yarışlarını izleyemedim biraz geç kaldım..Ama diğerlerini izledim..Katılar tüm arkadaşları tebrik ediyorum...Kadetler muhteşemdi

Ben de şimdi geldim. Günün ardından güneşten kızarmış bir yüz ve patlayan topuklar kaldı :) Feci yorgunum...

Sınıflandırma hariç güzel bir gündü. Kadett' ler de gayet başarılıydı bence... Cenker şanzuman problemini çözebilseydi S2000 ile finale kalırdı bana göre... S2000 ile finale kalan chiefkadir' i de ( 94 ASTRA GSI ) kutlarım. Kaan' ı da ilk kalkışında BMW' yi geçmiş gibi görmüştük demekki burun farkıyla geçilmiş.

serkan tesekkür ederim,dediğin gibi sınıflandırmalar biraz saçmaydı,kaanın kalktığı bmw 328i sınıf4 A kayıtlıydı ve araba bombostu koltuklar,istepne ne varsa söküktü . minicooperlı arkadaşın itiraz etmesi sonuç vermedi.ama dediğin gibi kaan ilk kalkısta geçmiş gibi..bende sanzıman problemi yüzünden 4.kalkısta bırakmak zorunda kaldım:( egehan,aga78,corsaN ilkkez katılmalarına rağmen iyiydiler,artık bir dahakine...

valla herkez patlıcan gibi olmuştu yau güneşten,
neyse güzel bi gündü fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi :)

Ekli dosyalar

• DSC02158.webp
    DSC02158.webp
    57 KB · Görüntüleme: 35
  • DSC02165.webp
    DSC02165.webp
    62.9 KB · Görüntüleme: 34
  • DSC02222.webp
    DSC02222.webp
    71.1 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
çok güzel, güzel olduğu kadar da yorucu bi gündü ama meşhur kadettleride görmek hele ki yürüyüşlerine tanıklık etmek ayrıca güzeldi. gerçektende opel adına başarılı bi gündü. katılan tüm arkadaşları cesaretlerinden ve başarılarından dolayı kutluyorum. :good:

Arkadaşlar madem gidecektiniz haber verseydiniz de hem tanışmış olurduk hem de birlikte seyrederdik...

yarışa katılan kse71,aga78,corsaN,egehan ve ankaradan gelen chiefkadir arkadaşlarımızı ve bizi desteklemek için gelen tüm arkadaşlara teşekkürler..kadir arkadaşımızı 2. olusundan dolayı kutluyorum.basarılarının devamı dileğiyle....
Teşekkür ederim Cenker kardeş,ayrıca tanıştığımızada memnun oldum..
Serkan;Sanada ayrıca teşekkür ederim.. tanışamadık ama seninle,kısmet bir başka yarışa:)

Geri