8 Nisan Büyük Gün!!!! Izmit Drag

ankaradan bikaç arkadaş toplanıp muhtemelen bizde geliyoruz . hatta arkadaşım dizel 206yla katılmayı bile düşünüyo ayrıca ankaradan başka arkadaşlarda turbolu e30 cabrio 3,25le katılacaklarını söylediler. evet opelim.nete hep destek tam destek. sizleri izlemek çok zevkli olacak

bu arada yavuz abi kuddusinin pankartları hazır
3-5-7-10 bizim yavuz şampiyon :pon:
yürü be kuddusi kim tutar seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:alkis: :alkis: :alkis:

Arkadaşlar silik lastik serbestmiş. Kırımızı v-tecler s2000 ler görüyorum:D

bende silik yok ama bende katılıyorum hadi hayırlısı

böyle heycan her zaman olmuyo dimi yaw yazın abiler benide

arkadaşlar imk dan teoman beyle görüstüm,kesinlikle 1.2.3 sınıflarda slick lastik takılmayacaktır dedi.ve 2000cc grubundan sc li araçlar cıkarılmıstır...bilginize....zaten imk sitesinde düzenleme yapılacak bugün...

corsa_N bence 14 jant lastik iyi senin için;)

Cenker abi yarın yaptıralım benim kaydı olurmu para işini nasıl halledicez havale ile mi bi bilgi verirsen...

evet beyler allahın izniyle giriyorum draglara ...

muhtemelen vites kolunu elime verip gerisin geri yollayacaklar ama olsun kokusunu alalım da bi bizimde gsi larımız olur bir gün bizde sepetleriz birilerini...

bende çok istiyorumda aslında toyotayla kalkmayı antalyadaki kazada babamda ordaydı izin vermiyor şimdi kaza filan olur cıkamazsın içinden diye yoksa ; SINIF B 1401 – 1600 cc Benzinli sınıfında bende kalkardım bu sene stocklarda iddaa'm var yoksa ama işte baba yüreği kıramıyorsun:(:(

hadi bakalımm corsa_n bu senin ilk herhalde görelim senin corsa_n'i de pistlerde umarım istediğin sonucu elde edersin yanii, ne diyim...

bi terslik olmazsa izlemeye gelicem bende amerikan getircez burdan 2 tane onlarla gelirim desteklerim:):)

Geri