80'li 90'lı yıllarda çocuk olmak

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabii ki o tüp kuyrukları, yağ kuyrukları, çay kuyrukları, şeker kuyrukları, benzin, gaz ve mazot kuyruklarını da unutmamak gerekir

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
BARIŞ MANÇO vardı .. Allah rahmet eylesinn.. adam olacak çocuk programı.. :) hepsini izlerdik.. katılan var mı aramızda programa ??

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim hic unutamadigim sey, Kultur Park-Luna park a gitmekdi, Bursalilar bilir. O carpisan arabalara binmek kadar keyifli bir sey yok du, 2-3 jetonluk heyecani, butun haftaya yayip sokak arkadaslari ile sohbetini yapardik, oyle surdum boyle surdum diye. unutulmaz yillar.

bu konuyu acan kisiye tesekkur ederim. duygulandim vallahi.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
izmir'dekilere FameCity'i hatırlatalım o zaman :) halen gittiğimiz Planet Bowling oldu sonradan ama oyunlar halen çok zevkli... halen fiş biriktirip hediye almak için çabalıyoruz bu arada arkadaşlarla :):):)

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizm antalya'dada vardı FameCity. Bi keresinde hiç unutmam sağlamından gaza gelip (yanılmıyosam hagar oynuyoduk) makinenin kolunu kırmıştım. Çaktırmadan kaçmışstım sonrasındada :).
Not: Yaşlanıyomuyuz yaw?:(

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sene öncesinde kadar o haggar oyunu emülatörle bilgisayarımda duruyordu. O dandik grafikler, basit hareketler amma oyalamış bizi zamanında. Şimdiki NBA oyununu 88 tane ayrı fonksiyonu olduğunu düşününce . . .

Famecity den top atılan saatten çok puan alırdım eskiden. Oradan kaptığım puanlarla, çek bırak motosiklet almıştım, balonlar, çıkartmalar gani tabi.

Sonra Cüneyt Arkın geyikleri yapardık. Cüneyt Arkın karate şampiyonasına katılsa 1. olur mu? CÜneyt Arkın'ın atladığı kale surundan biz de atlarız :D di mi ? :D Bununla ilgili muhtelif ağaçların tepesinden yerdeki 2 cm lik toprağa güvenip atlamalar, sonrasında kırılan bacaklar kollar :D Sonra yay yapıp (kavak dalından) cüneyt gibi 5 ok aynı anda atmaya çalışırdık. Sanki bi tanesi hedefi vuruyormuş gibi :D
Erkek lisesinde okumuş biri olarak el altından satılan yabancı prn dergileri uyuşturucu madde edasıyla aldığımız günleri söylemeden olmaz. Eski kitapçılarda bulunurdu genellikle, bi keresinde hiç unutmam adam japon dergisi vermişti, tabii yazılar falan japonca sayfalar tersten gidiyor. Adama sormuştum en salak halimle "amca japonlar da prn var mı?" diye. Adamda "hstr ordan" deyip göndermişti. Japonları hep samuray filmlerinde karizmatik kişiler olarak gördüğümüzden, yakıştıramamıştım kendimce japon kızlarına bu tip hareketleri :D :D

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sene öncesinde kadar o haggar oyunu emülatörle bilgisayarımda duruyordu. O dandik grafikler, basit hareketler amma oyalamış bizi zamanında. Şimdiki NBA oyununu 88 tane ayrı fonksiyonu olduğunu düşününce . . .

Famecity den top atılan saatten çok puan alırdım eskiden. Oradan kaptığım puanlarla, çek bırak motosiklet almıştım, balonlar, çıkartmalar gani tabi.

Sonra Cüneyt Arkın geyikleri yapardık. Cüneyt Arkın karate şampiyonasına katılsa 1. olur mu? CÜneyt Arkın'ın atladığı kale surundan biz de atlarız :D di mi ? :D Bununla ilgili muhtelif ağaçların tepesinden yerdeki 2 cm lik toprağa güvenip atlamalar, sonrasında kırılan bacaklar kollar :D Sonra yay yapıp (kavak dalından) cüneyt gibi 5 ok aynı anda atmaya çalışırdık. Sanki bi tanesi hedefi vuruyormuş gibi :D
Erkek lisesinde okumuş biri olarak el altından satılan yabancı prn dergileri uyuşturucu madde edasıyla aldığımız günleri söylemeden olmaz. Eski kitapçılarda bulunurdu genellikle, bi keresinde hiç unutmam adam japon dergisi vermişti, tabii yazılar falan japonca sayfalar tersten gidiyor. Adama sormuştum en salak halimle "amca japonlar da prn var mı?" diye. Adamda "hstr ordan" deyip göndermişti. Japonları hep samuray filmlerinde karizmatik kişiler olarak gördüğümüzden, yakıştıramamıştım kendimce japon kızlarına bu tip hareketleri :D :D
sen beni güldürdün Allah'da seni güldürsün :)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ilkokula başlayacağım zaman, okuma yazma bilmiyorum diye okula gitmek istememiş ve epey ağlamıştım...

ramazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya efsane kara şimşek, köle izavra. hanımın çiftliği,küçük ev ya dallas
arkadaşlar 80 li yıllar bir efsaneymiş meğer.her şey o kada güzelmiş ki.şimdi ne yazıkki
hiç bir şeyin kıymeti yok.mahellmizde 3 araba vardı 86 chevy, anadol ve 1971 murat 124
hey gidi günler.televizyon nordmende ve schaublorez.....hey gidi günler bir an geçmişe gidebilseydik keşke....:(