80'li 90'lı yıllarda çocuk olmak

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kara Şimşek, A-Takımı izlerdim , yakari , nils ve ucan kaz, gunesin oglu esteban vardı çizgi film olarak , ne günlerdi yahu

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
annemler gün e giderken bizide götürürlerdi. ufaktık evde yanlız bırakmazlardı. o zamanlar kadınlar günde pasta börek yiyip kasetçalar a da oyun havası koyup boyna göbek atarlardı. bizde lan bunlar ne yapıyo diye acayip acayip bakardık:D

bu arada Rahmetli annemide anmış olayım arada...

şimdi hanıma soruyom günlerde oyun havası varmı diye ... o ne diyor:D demek devir değişmiş....

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki tane köstebek vardı.Bunlar çift başlı ejderhayla filan oynuyorlardı.Dahası birde 4 mü 5 mi adam vardı...Hepsi canavarla tek tek savaşırlar bir halt edemezlerdi..Sonra birleşirlerdi.Yüzükleri vardı.Toprak,su,hava,ateş :D neydi onlar?
Biri şunların adını söylesin daaaa :D

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 90 larin cocugu sayilirim ya :D tmm bazilariniza gore baya kucugum ama olsun idare edin artik... hayalet avcilari vardi dimiiii :)

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
İlk televizyonumuzu aldığımızda çok sevinmiştim. Hemi de renkli almıştık. :) Fakat anten büyük bir sorundu. Bir türlü çekmiyordu biricik TRT'yi. :) Bir akşam babam sinirlendi, anteni evin içine soktu. Bir anda dünyamız şenlendi. :) Ekranda binlerce karıncayla birlikte Perran Abla'yı izledik. Ama o nasıl bir zevktir! Babamın elinde anten bir sandalyenin üstünde anteni belli bir konumda tutuyor, biz de evimizde Perran Abla izliyoruz. :) Vay be nasıl da aklıma gledi birden... :)

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt gerçekten iyiki o dönemde çocukluğumuz geçmiş şimdiki çocuklar ne oyun oynamasını biliyorlar nede paylaşmasını gerçekten bu dönemin çocuklarına acıyorum çocukları pc başında geçiyor
he birde unutmadan pazar 89 pazar 90 vs. şans yolu vardı hatırladınız mı soketleri takarlardı sonra yanarlardı soket numarasını yarışmacıya sorarlardı bir türlü anlamıyordum o soketteki numaraları neden yarışmacıya soruyorlardı :)

Son düzenleme: