90/2 Gidiyorum

Hayırlı teskereler olsun bakalım...

@eRaGoN: E200le gezmişsin sen askerlik yapmamışsın :D

@KRAL: Astracı Çağatayın yeğeni kim diye ararım orda :D

@FTH: Burdur genelde doğu yolluyo diyolar Karsa gidersem babamın arabasını isticem onu versinler :)

@akselerbol: Ben İstanbul gittiğim için İstanbula düşme ihtimalim çok az :(

@beyaz guvercin: Ben tecilimi bozdurdugumda ocak ayıydı kolay geliodu hava ısındıkça içime bi hüzün düşüyo 2 yazı o kadar erkekle geçirmek var :D

@CorsaBursa: Teşekkür ederim.Cümlemizin..

@AvO: Amin kardeşim beklerim :)

@asabi: Teşekkürler..

@multicdti: Evet uzun dönem gidiyorum..

90/2 tertip 58 NCI P.EGT.A.K.LIGI/BURDUR'a gidiyorum 27/05/2010 tarihinde teslim olucam acemi birliğini burada yapanlar var mı_? İnternetten baktım aynı yukarıdaki gibi kısaltmalar halinde yazılmış ama biraz araştırdım her yerde 58. piyade alay ulaştırma yazıyor yani bende ulaştırma diye bişey yazmıyor ben şimdi şöför mü gidiyorum yoksa başka bi yeremi gidiyorum tam anlamadım bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Bi süre daha buradayım ama şimdiden hoşçakalın..

Ben acemiliği Burdurda yaptım.Çok rahattır.Kahve makinaları falan.Sadece hava bazen sıcak olabiliyor ve toprağı çok kötü.Eğitimlerde toz adam oluyorduk resmen.Orası ulaştırma değil.Ben geçen Ağustos oradaydım topçu alayı olarak geçiyordu.Kısa dönem isen rahat edersin.Burdurda genelde ünlüler, bedelliler ve öğretmenler(yedek subay) askerliğini yapar.Acemilikte biraz sıkıntı çeksende hemen alışırsın.Kantinleri fena değil, tatlılar falan var.Hatta pizza bile yiyebilirsin.Bunun dışında hamamı güzel, yemekler özel şirkete ait ve fena değil.Sadece demir bardakta içilen ve kazanda pişen çay berbat :)

Hayırlı gidip gelmeler, 90 lılar da yolda desene.... Zaman çabuk geçiyor inşallah askerdekilere de öyledir :)

hayırlı teskereler merak etme peygamber ocağıdır ben bile nasıl oldu bilmiyorum kilo alıp gelmiştim güle güle git güle güle gel Allah yolunu açıketsin

Geri