97 Astra GSİ SFİ mı ? yoksa GSI Echotec mi ?

muratdalci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 motor ecotech motor bildigim kadarıyla 136 hp guc veriyo.dohc motorlu SFİ ise 156 hp veriyo.ben eski astra GSİ almak istiyorum ancak hangi modeli almalıyım sizce? asıl istedgm tabiki SFİ ama aralarında cok yakıt masrafı farkı olur mu ? surus tipim , bu arabayı aldıgıma göre gazlaya gazlaya olucak =)) full red line =) sakin kullanırsak ne olur bunuda sorym ?

ayrıcada sormak istedgim soru eger SFİ bayagı bi yakıosa sıralı LPG önerir misinz ??

Lutfen arac sahipleri daha detaylı bilgi verirse cok sevinirim.bu aracın iyi yönlerini ve kötü yönlerini belirtmekte fayda var diye düşünmekteyim.

cok teşekkürler...

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 96 sfi tavsiye ederim hem yakıt hem performans lpg pek tavsiye etmem şehir içi 10 litre şehir dış da 5,5 veya 6 yakar ama hakkına verir yediginin ben eski bir gsi kullanıcısı olarak hala arabamı sattıgıma ellikere pişmanım yani yol biter sfi bitmez :D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 SFi varmı bilmiyorum ama yanlış hatırlamıyorsam 96da son kez üretildi Sfi lar sonra hepsi ecotec ;) ama ciğeri sağlam bi SFiyı tek geçerim :) benim tavsiyem 94 model olmasından yana çünkü body kit olarak hiç bir F kasaya benzemiyor ;)

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
8 martta buluşma var full astra gsi gelecek oraya gel tanış gör derim ;)
kaportaya çok bakmana takılmana gerek yok onlar düzeltilir iç döşemelerin yırtıksız ve tam olsun bulunması çok zor motorunun ciğeri tam olsun kazasız bulursanda hiç düşünmeden al yakıttanda korkma performanstanda ;)

DOHCLINE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SFI ecotec ile aynı yakar.. hatta çoğu durumlarda daha az yakar.. bunu herkez bilir.. boşver 97'yi 96'yı.. 94 GSI.... :))) al hayatını yaşa.... :))))

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede 94 kasa düşünün.sahibinden.com da bi tane var.hatta opelim.nete üye galiba.fiyatı 9500 o araba düşünülür bence.param olsa hemen alırım:):)

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 gsi.arkadaslar kızmasın ama ben ecotec leri gsi olarak gormuyorum.ya gsi nin biraz farkı olmalı bence motor ve gorunus.oda 94 de var bence.yakıta gelince 94 gsi fazla yakmıyo.10-11 lt.ankarada sehirici trafik.lpgye gelince hiç dusunme taktır.ama iyi bi ustaya.ben taktırdım.1 ay oldu.unuttum aracta lpg oldugunu.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 96 ortası gsi ler sfi olarak cıkmıstır sonrarı ecoteck fazlada yakmıyor yanıı gucmu guc performansmı performans aklına gelıcek hersey onda yanı bı cruz controll eksıkk

escaldes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SFI derim =)