97 Astra Teyp Hakkinda

ASTRA 16V

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR ARABAMDA ORJİNAL RADYO TEYP VAR AMA BEN BUNU CD ÇALARLA DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM FAKAT YENİ TAKTIĞIM CD ÇALAR ACABA ARACIN ORJİNAL TEYP GÖSTERGESİNE BAĞLANABLİYORMU BUNU BİLMİYORUM.BANA YARDIMCI OLABİLCEK ARKADAŞLAR VARSA YARDIMLARINI ESİRGEMESİN.TEŞEKKÜRLER.:confused:

orjinal teyp ekraninda gormen icin opelin uretmis oldugu ozel aparatlardan temin etmen gerekir.istegin mumkundur.fakat elektronik bilgin yok ise tarifsiz baglaman mumkun degil.

Elktronik Bilgim Var Ama Onu Yapabilmek Için Yeterli Değil.bu Arada Bahsettiğin Aparatlari Nasil Temin Edebilirm.

opelin herhangi bir yetkili servisini ararsan sana yardimci olurlar

ooo Yetkılı servisi arasan bi dünya paraya kakalamaya çalışırlar.zaten cd calarla değiştireceksen ekranında yazıyo şarkı isimi vb. arabanın ekranınıda saat tarih olarak kullanıcaksın

ebay den parça alınabiliyo ama ben gerek görmedim doğrusu..

bu arada büyük harflerle yazmak yasaktır...

CD devri de bitiyo artık.
HDD li ve USB baglantılı modeller geliyor yakında.

Bence elektronik bilğin de varmış forumda anlatımlar mevcut orjinal teybine AUX girişi yap. Mp3 palyerinden istediğini dinle.

yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim arkadaşlar sağolun

taktıracağın teybin üzerinde ekran var zaten; arabanın ekranı ;tesisattaki motorlu anten kablosu kesilerek; sadece tarihi devamlı gösterecek şekilde ayarlanır ,problem kalmaz....

Geri