98 model OPEL VECTRA 1.6 i 16V yakıt tüketimi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan byArch
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

byArch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar araç almayı düşünüyorum ekonomik olması en ön planda benim için
Opel - Vectra B - 1.6 i 16V (100 Hp) LPG li bir araç var yakıt tüketimi şehir içi ne kadar olur.? sahibinin söylemesine göre 10 litre sizce bu dogrumu yoksa sallamasyon bir degermi ?

hangi marka lpg takılı oldugunu bilmiyorum.

Şehiriçimi şehirdışımı? Benzinli motorda yarı yarıya fark eder neredeyse bu değerler benim aynı motora sahip astram ortalama 8,6lt yakardı lpgde 11lt yapar kasanın daha ağır olduğunu ve benim ekonomi ağırlıklı kullanarak bu değere ulaştığımı göz önüne alırsak şehirdışı kullanım hariç 10lt lpg zor

neden olmasın 10 litre yakabilir şehir içi . herkesin şehir içi aynı olmuyor arkadas istanbulda 11 litre yakar başka biri daha sakin şehirde daha az yakar,vectra nın yakıtı o civarlarda ;)

yurt dışından alıcam arabayı

yanı 10-11 litre yakması kullanıma baglı dıyorsunuz

landirenzo 40 lık tank dolumda tamamen boş ise 36 litre civarı alır eskişehir tamamı şehir içi agrasif kullanım 300-350 km yapardım.98 vectra gl 1.6 ile. ilk çalışmalardaki benzini söylemiyorum tabiki. hatırı sayılır miktarda benzinde gidiyor şehir içinde bilesin. 5 sene kullandım 2 senesi tüplü olarak fikrimi sorarsan yakıtı ortalama değerlerdedir tavsiye ederim. (bakımlarını düzenli yapmak şartıyla):good:

merhaba arkadaşlar araç almayı düşünüyorum ekonomik olması en ön planda benim için
Opel - Vectra B - 1.6 i 16V (100 Hp) LPG li bir araç var yakıt tüketimi şehir içi ne kadar olur.? sahibinin söylemesine göre 10 litre sizce bu dogrumu yoksa sallamasyon bir degermi ?

hangi marka lpg takılı oldugunu bilmiyorum.

şehir dışı hesaplama yapabilirsiniz ama şehir içi için günü gününe tutmaz.
vereceğim rakamlar Farazadır/ 30 tl lik benzinde 90 km gidersin şehir içi bir hafta kullanırsın diğer hafta alacağın 30 tl lik benzinle 85 km gidersin şehir içi trafiğinin yoğunluğuna fazla dur kalklara gittiğin yolun rampasına kadar çok fark eder ben bile tutturamıyorum ama çok bişey oynamaz

Geri