98 opel cd için CD7316U-OR

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kivici
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
teyp geldi taktım direksiyon ve ekran çalışmıyor bi bildiği olan lütfen esirgemesin

Ekranın zaten çalışmayacak ekran pinleri eksik söyledik ya.
sen teybin soket şeması ile aparat ın resmini ekle.

nasıl peki ürün ne kadara bitti usb okuması nasıl. bilgi verirsen sevinirim. saygılar.

mokia çok teşekkür ederimilgilendiğin için

Son düzenleme:
nasıl peki ürün ne kadara bitti usb okuması nasıl. bilgi verirsen sevinirim. saygılar.
usb okumada problem yok ses mükemmel car400 le arasındaki ses farkı bariz şekilde belli oluyor mp3 cd yazdırdım okumada problem yok direksiyon ve ekran çalışmayınca canım sıkıldı bana hediye geldi ücret ödemedim

anladım peki satarmısınız.

mokia bu işi çözersen sen çözersin

adabterin içinde bu şekilde bi bağlantı şeması var vdo 7806 adapter teybin kataloğundan pin şeması üste adapterin resmi var teybin arka girişi valla olmadı böyle takmam heralde orjinal teyp duracak

1321-1.jpg

2322-1.jpg

Son düzenleme:
Teybin soket şeması yukarıda verdiğin sayfa ile aynımı eminmisin.?
Teybinde kontrol ucu A2 dir ama burada telefon seti baglantısı için ayrıldığı görülüyor.
Eger bu şekildeyse yapabileceğin fazla bişey yok.

teybin kitapçığından tarattım teybin üzerindede aynısı var mokia senden son bi yardım isteyecem vdo nun benim arabaya uyacak modeli varmı 773 ve cdr500 dışında aşağıdaki linkten bana bi model önersene teybi almanyaya gönderip o modelle değiştirteyim ben zaten 773 istemiştim bulamayınca bu da uyar diye geldi uymadı dayı oğlunu satıcı yanıltmış uymadıktan sonra türkiyede teyp mi yok evde roadstar var yatıyo

http://www.vdodayton.com/default2.aspx?menu=product_documents&urlre=1&

60379176.jpg

burdan bana bi model önerirmisiniz tabi direksiyon ve ekran çalışacak ben işin içinden çıkamadım cd 2304 mp3 de EDİ ve whell kontrol var diyo ama bide 5404 mp3x var

Son düzenleme:
Geri