A kasa vectra motor rektefİyesİ

.............. Hala aracının soğutma sistemine su dolduran binlerce sürücü var.

Mesela İzmir'deki sürücülerin bir çoğu bu şekilde :(. Geçenlerde havalar çok soğuk oldu, soğutma suyu donan bir çok araç sanayi köşelerinde günlerce onarılmayı bekledi, 40 TL.lik antifrizden tasarruf ettiğini sanan araç sahipleri sanayilerde dünyanın parasını harcadı.

Mesela İzmir'deki sürücülerin bir çoğu bu şekilde :(. Geçenlerde havalar çok soğuk oldu, soğutma suyu donan bir çok araç sanayi köşelerinde günlerce onarılmayı bekledi, 40 TL.lik antifrizden tasarruf ettiğini sanan araç sahipleri sanayilerde dünyanın parasını harcadı.

İşte abim bu yüzden belli yaşa gelmiş bir çok el değiştirmiş araçların toplanması bana göre boşa harcanan para ve zaman gibi geliyor. Şimdi kendi aracım1994 model her yapılan bakım her yapılan işlemlerim evrakları elimde aracımı satacağım zaman alacak adama buyur ben böyle bakım yaptırdım gerisi sana kalmış diyeceğim. Her adamın aracı alınmayacağı da gün kadar açık abim.

İşte abim bu yüzden belli yaşa gelmiş bir çok el değiştirmiş araçların toplanması bana göre boşa harcanan para ve zaman gibi geliyor. Şimdi kendi aracım1994 model her yapılan bakım her yapılan işlemlerim evrakları elimde aracımı satacağım zaman alacak adama buyur ben böyle bakım yaptırdım gerisi sana kalmış diyeceğim. Her adamın aracı alınmayacağı da gün kadar açık abim.

Evet zaman kaybı.abim vaktinde sel hasarlı 98 Passat almıştı.alma dedim bi boya ile düzelir dedi.motor masrafları ve boya dahil arabaya 8 bin lira Masraf etti.zaten 14 e almıştı.22 bine mal oldu ama yine adam olmadı araba.en son Kapılar açılmamaya başlayınca araba Pazarına götürüp ilk elden garantisi yeni bitmiş 2009 tertemiz Citroen c4 ile üstüne 7 bin Lira vererek takas ettim.1.6 hdi.abim her arabadan bahsettiğimde ne iyi yapmışsın diyor 190 liralık mazotla 1100-1200km yapıyorum Arabanın orasından burasından ses gelmiyor diyor.passat ile devam etsek sanayiden çıkamazdık.yazın 1 ay evde kaldım yaklaşık 10 kez sanayiye gitmişimdir Passat sayesinde.

herkese tşk.edrım.aslında butce olarak çok çıkamıcam yerli kuş serisine bulaşmak istemıyorum.o yuzden vectra aldım.aracımı satıp max.17 bın lıraya nasıl bır arac alınabılır.yardımlarınızı beklıyorum tşk....

herkese tşk.edrım.aslında butce olarak çok çıkamıcam yerli kuş serisine bulaşmak istemıyorum.o yuzden vectra aldım.aracımı satıp max.17 bın lıraya nasıl bır arac alınabılır.yardımlarınızı beklıyorum tşk....

Sürekli internet üzerinden takip etmek gerek. İlla gerçek araç satıcıları çıkacaktır.

Sürekli internete giremiyorum takip etme sansim fazla olmuyor,o yuzden sizlerden ricam uygun bi arac secenegi,gonul ister sifir arac ama olmuyor,fiyat max.17 - 18 olabilir.

Geri