Acaba hangisi daha iyi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ufuk 1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ACABA HANGİSİ

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .
Hepsinide kullanmış birisi olarak şahsi görüşüm şöyle olurdu :

Kango ve doblo yu geç.

Taşıyacağın yük ağır olacak ise caddy ve combodan ziyade connect daha başarılı.
Ama hafif ticari amacı ile caddy ve combo arasında seçim yapardım.

Connect yoltutuş-dayanıklılık açısından gayet iyi ama yeni yüzünü ben beğenmedim.Fazla yaktığı ise herkesin bildiği bir gerçek.

Caddy 'nin tek dezavantajı bozuk zeminli virajlarda ortaya çıkıyor.Ama dsg şanzuman ve motor açısından maddi durum uygun ise ilk tercihim olurdu.
Combo ise virajda zemin bozukta olsa caddy den daha başarılı bir yoltutuşu var.ama özellikle dsg şanzuman konusunda caddy den sonraki tercih olurdu.

Aynen katılmakla beraber, Combo'nun yere sağlam bastığını vurgulamak isterim.

Caddy bütçe meselesi. Para yetiyosa elbette alınır ama Caddy'nin parça ve bakımlarda diğerlerinin hepsinden pahalıya mal olacağını hatırlatırım.

Kango ve Doblo'yu kafadan geç derim. Fiyaskolar.

caddy yaaa

connectin yakıt tüketimi hakkında bilgisi olan varmı fordun sitesinde pek acık degilde

Hepsinide kullanmış birisi olarak şahsi görüşüm şöyle olurdu :

Kango ve doblo yu geç.

Taşıyacağın yük ağır olacak ise caddy ve combodan ziyade connect daha başarılı.
Ama hafif ticari amacı ile caddy ve combo arasında seçim yapardım.

Connect yoltutuş-dayanıklılık açısından gayet iyi ama yeni yüzünü ben beğenmedim.Fazla yaktığı ise herkesin bildiği bir gerçek.

Caddy 'nin tek dezavantajı bozuk zeminli virajlarda ortaya çıkıyor.Ama dsg şanzuman ve motor açısından maddi durum uygun ise ilk tercihim olurdu.
Combo ise virajda zemin bozukta olsa caddy den daha başarılı bir yoltutuşu var.ama özellikle dsg şanzuman konusunda caddy den sonraki tercih olurdu.

Bize söylenecek laf kalmamış..Aynen doğrudur.Çalıştığım şirket yıllardır Connect kullanıyor.Yakıt tüketimi çok fazla ama yük amaçlı ise en doğru seçim,Ancak uzun yolculuklarda özellikle arkada oturanı çok yoruyor makaslı olmasından dolayı..
Konfor ve hafif ticari diyorsan parada problem değilse Caddy,Hesaplı olsun diyorsan Combo biz bu hafta filoya 4 adet Connectin yerine 4 adet Combo aldık..Fiyat ve özellik olarak diğer tüm markalardan daha üstün..
Abs+Klima+Çift hava yastığı+Elektrikli cam standart gibi bişey diğerlerinde ise malesef üst donanıma giriyor

Geri