acil anlayan arkadaşlar yazsın

muratcan066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1993 opel vectra gl var bende,lpg den dolayı patlatma yaptı.hava akış metresini söktüm içindeki kelebek sıkışmış kelebeği gevşettim fakat,kelebeği elimle açıp kapatırken,orda üstteki siyah kutudan gelen sigorta gibi iki tel den oluşan küçük parçayı koparttım,sonra lehimlemeye çalıştık olmadı..bu parçayı geri takmadım..açıkçası çekindim..aracım bu durumda bekliyor..taksam problem olurmu...burdaki arkadaşların gerçekten fikirleri çok iyi,bu konudada yardımcı olursanız sevinirim..bu önemli bir parçamı yoksa o olmadanda olurmu?..yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim......(yani parçayı takmadım derken o sigortaya benzeyen parçayı değil hava akış metresini hiç takmadım sigortaya benzeyen o parça olmadan taksam problem olurmu)

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
valla gardas bende yozgatliyim /bogazliyan ama böyle manevralar yapmaktan korkuyorum en iyisi bir ustaya götür

muratcan066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol hemşo...biliyon bizim memlekette gerçek usta çok az...burdaki arkadaşlar bu konulara çok hakim...zaten bu sitede kaliteli ustalar var...yinede sağol...

ocemrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bu konu hassas anlaya bir ustadan yardım al.Patlatma konusunada geline bende 94 gt var bende kesemedim 3-4 defa sfi kapağını patlattım işallah önümüzdeki hafta sıralı taktırıp kurtulacağım.Geçmiş olsun.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yozgatlıların muhabbetini bölmüş olmayayım:)
o koparttığım dediğin incecik tel algılayıcıdır.Kısacası Akışmetre ye elveda etmişsin.Arac için candamarı parçalardan birisi.Çıkmacılardan düzgün çalışan uygun fiyata bulabilirsin.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın rolantı tutmaz onu bı tamır et ayar yerı var ayar yerıylede oynadıysan aracın duzenı kaçar

muratcan066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar,çıkma taktım birtane şimdilik problem yok..ya musa usta senden daha öncede fikir almıştım.teşekkürler