Acil bir durum, akü bitti, kapı kilitlenmiyor.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gtcsmile
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Mutlaka manuel kilitleme olayı vardır.Bazı araçlarda içerideki kapıyı açma kolunu geri ittiğinizde manuel olark kilitlersiniz.Acaba sizin aracınızda böyle olmasın?Bir de bu astralarda iki kapıda anahtar haznesi yokmu dışardan kilitlemek için?

O zaman tek yol olarak sağ ön kapı açılmayacak şekilde aracı bir yere park etmek gerekir (elektrik direğine, komşunun arabasına, apartman duvarına gibi bir yere sağ taraftan iyice yanaşacak, sol kapı da anahtarla kilitleyecek.

Maalesef arabayı çalıştıramıyorum. Onu geçin, saati bile göstermiyor araç.

Yapacak bir şey kalmadı ise komşunun aracından takviye yapacaksın başkada aklıma çözüm gelmedi. Eski araçlarda pim var. Sizin araç ta demek ki yok.

Saygılar Savaş abi.

peki orta konsoldaki düğmeye 3-5 sn basılı tut bakalım kapatacak mı

Maalesef olmadı.

Mutlaka manuel kilitleme olayı vardır.Bazı araçlarda içerideki kapıyı açma kolunu geri ittiğinizde manuel olark kilitlersiniz.Acaba sizin aracınızda böyle olmasın?Bir de bu astralarda iki kapıda anahtar haznesi yokmu dışardan kilitlemek için?

Kilit sadece şoför kapısında var.

Maalesef olmadı.

Kilit sadece şoför kapısında var.

ARacın otomatik değilse çağır iki üç komşu vurdurarak çalıştır arabanı.Başka çaren yok.

kapının kilit mandalına girdiği yüzeyde çocuk kilitleri olurdu belki ona benzer bir şey koymuştur opel manuel kitleme için ama akü takana kadar açılmaz :)

ufak 12 voltluk ups aküsü bağla 7 amper en azından kapıları filan kitlersin

Maalesef arabayı çalıştıramıyorum. Onu geçin, saati bile göstermiyor araç.

Yakınlarda uygun bir yer varsa itekleyerek götürülebilir veya komşunun aracı yanına park edebilir diye düşünmüştün. Biz arkadaşın arabasına öyle yapmıştık.

yakınlarda komşu,tanıdık kimse yokmu takviye yapıcak veya aracı iterek çalıştırmaya yardım edicek

Geri