Acil Opel Astra Classic 3 LPG Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan siezma
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Valla üstad ben oralara çok uzagim sen iyi bir araştırma ya ona göre karar ver.

aydında Landi bayisi 2000 peşin 2100 taksit dedi
izmirde landi olgun bayii 1750 peşin 1900 taksitle dedi
her ikiside evo omega kit ve yağlamalı sistem
ben kuşadasındayım aydın 60 km, izmir 90 km sizce hangisini tercih etmeliyim

Aydin a gidin ordaki montajın daha iyi olduğunu duymuştum

Landirenzo yağlamalı sistem bu araç için en uygunu bence 100.000 km civarında siboplarda sorun olabilir

Son düzenleme:
Teşekkür ederim

mantıken izmirde daha fazla montaj olu diye düşündüm ama bu işinde geri dönüşü olmadığı için karar vermek çok zor

Montaj işi çok olan yerin ustası da çok oluyor, yani senin aracının hangi maharetteki ustaya denk geleceği önemli.
İsim yapmış olmak şart bence.

Mesela brc için aydın usta var ankarada
On numara iş yapıyor.

Ufak yer olsun ama ustası iyi olsun.

Brc bölge bayi dedim, buyuk yer dedim, çok montaj olmuştur dedim vs gittim taktırdım

Al sana buyuk firma bölge bayinin montajı
Böyle enjektör hortumumu olur
Herbiri ayrı uzunlukta
Ayrıca herbiri çok çok uzun
Dahası da var ama neyse

eb952a317e434a05dc146e38fee9c6af.jpg

Her yeri bilemem ama şuan izmir de taktıracak olsam olgunda landirenzo (bornova forum karsısında hemen) taktırırım brc için iyi usta izmirde bilmediğimden,
Aydında ise kalkal lpg var murat usta sanırım adı yalnızca o ve çırakları var herseyini kendisi yapıyor manifolt delmiyor ama araba 2 gun onda kalmalı:)

Montaj işi çok olan yerin ustası da çok oluyor, yani senin aracının hangi maharetteki ustaya denk geleceği önemli.
İsim yapmış olmak şart bence.

Mesela brc için aydın usta var ankarada
On numara iş yapıyor.

Ufak yer olsun ama ustası iyi olsun.

Brc bölge bayi dedim, buyuk yer dedim, çok montaj olmuştur dedim vs gittim taktırdım

Al sana buyuk firma bölge bayinin montajı
Böyle enjektör hortumumu olur
Herbiri ayrı uzunlukta
Ayrıca herbiri çok çok uzun
Dahası da var ama neyse

eb952a317e434a05dc146e38fee9c6af.jpg

Her yeri bilemem ama şuan izmir de taktıracak olsam olgunda landirenzo (bornova forum karsısında hemen) taktırırım brc için iyi usta izmirde bilmediğimden,
Aydında ise kalkal lpg var murat usta sanırım adı yalnızca o ve çırakları var herseyini kendisi yapıyor manifolt delmiyor ama araba 2 gun onda kalmalı:)

Teşekkür ederim

Benzinde binmek çok zor haklısınız ama inanın en kaliteli LPG kitinde bile zamanla sorun çıkabiliyor. Aracınızı sanırım sıfır almışsınız. Şimdi satın dizel araç alın demek dile kolay ama çok zarar edersiniz. Size tek tavsiyem rastgele bir yerde taktırmayın. Mutlaka ama mutlaka daha önceden olumlu referansları olan iyi bir servise taktırın.

Geri