(ACİL !) Pioneer DEH-P8400MP soru?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan patriot1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ürün güzel. ama usb modlleri var artık.. onları tercih edin bence.
5150ub modelini ünceleyin. ayat iyi bir cihaz. ses kalitesi çok iyi. cd ile felan ugraşmazsiniz..

ürün güzel. ama usb modlleri var artık.. onları tercih edin bence.
5150ub modelini ünceleyin. ayat iyi bir cihaz. ses kalitesi çok iyi. cd ile felan ugraşmazsiniz..

USB pek kullanmıyorum ama daha pratik olacağı kesin

şu anda CD merakım var :) yani sonuçta bi cd 700 MB ,baya mp3 alır ,CD'de usb belleği aratmaz gibi geliyor bana

alınır mı yani bu cihaz?

USB pek kullanmıyorum ama daha pratik olacağı kesin

şu anda CD merakım var :) yani sonuçta bi cd 700 MB ,baya mp3 alır ,CD'de usb belleği aratmaz gibi geliyor bana

alınır mı yani bu cihaz?

ama söyle birşey var. 4 gb bir usb alirsiniz. her gün parçaları anında degğiştirebilirsiniz bilgisayarınızda. fakat cdde oyle degil habire cdye masraf yapacaksiniz. tekrar yazılabilir cd olsa bile çok ugraştirici.

ve cd için hep mekanik birşey çalişacak. siz birde 2. el alacaksınız. eninde sonunda optik goz kirlenecek yada bişeyler olacak. ama usb oyle degil..

cihazın ozellikleri iyi gibi. alinabilir sanki..
ama benim tavsiyem 4150SD veya 5150UB

ama söyle birşey var. 4 gb bir usb alirsiniz. her gün parçaları anında degğiştirebilirsiniz bilgisayarınızda. fakat cdde oyle degil habire cdye masraf yapacaksiniz. tekrar yazılabilir cd olsa bile çok ugraştirici.

ve cd için hep mekanik birşey çalişacak. siz birde 2. el alacaksınız. eninde sonunda optik goz kirlenecek yada bişeyler olacak. ama usb oyle degil..

cihazın ozellikleri iyi gibi. alinabilir sanki..
ama benim tavsiyem 4150SD veya 5150UB

teşekkürler abi,

Yok mu başka tavsiyesi olan?

Geri