Acil yardim dizel

arkadaşım gitimm ustalara baktırdım ölçümlerini yaptılar aküyü şarj dinamosunu herhangi bir sorun olmadıgını aracın sağlam oldugunu söylediler yanlız ama akü lambası yanmıyor ölçümler iyi gösteriyor bu arada akü 60 A miş dizellerde kaç amper kulanılmalıdır acebaa ben israrsıyım sorun elekrikden kesin tşk

Dizelde 72A iyidir.

arkadaşım benim araçta mutlu akü var. Akü full dolu ama yeşil ışık yanmıyor senin anlicen akülerin ışığı denen yerde bitane boncuk var o doluluk boşluk oranına göre renk değiştiriyor ve zamanla o boncuk eskiyor ve bozuluyor. Sen onu kafana takma o önemli birşey değil. şuan benim aküde ışıklı ve full dolu ama yeşil aynmıyor. Senin yapacağın tek şey depona bi kutu wurth marka enjektör temizleyici dök ve aracı depo boşalana kadar devirli kullan sabahları daha rahat çalışır ve motorundaki kurumları temizler. wurth bulamam diyosan petrol ofisinin enjektör temizleyicileride kaliteli ben kullandım faydasını gördüm.
:good:
aldim canim ben onu tam markasini hatirlamiyorum da en iyisi denilerek verdiler arabamda gaz verme yada almama sorunu yok sadece çalişma ilk çalişma ondan sonra düzeliyorr bu arada akü dolu diyorlar araça köprü attik tek marşda aldi ama akü devamli dolu diyorlar bana ya işin işinden cikilacak gibi deyil bazi ustalar bakiyor kendide cikamiyorr abi sağlam diyip gönderiyor arabayi farkli bir sorun var ama servis bile çözemedi anlamadimm bekliyoruzz

dizelde 72a iyidir.

evet bencede 72 a alacam ama üstündeki 60 a de yeni ya eski sayilmaz korkum şu ben 72 a alinca bir gün sonra akü boşalirsa ne edecemm söylermisinn bana

evet bencede 72 a alacam ama üstündeki 60 a de yeni ya eski sayilmaz korkum şu ben 72 a alinca bir gün sonra akü boşalirsa ne edecemm söylermisinn bana

Ya senin arbada 100A şarj dinamosu var 72A aküyü rahatlıkla doldurur. Hem neden bitsin ben anlayamadım.

akünün (-) kutuptan çıkıp motora bağlanan yerinde gevşeme ve temassızlık varsa ondan da oluyor.formda bir arkadaş açıkca anlatıyordu.Birde o bölüme bakın derim.Belki gevşeme vardır.

tşkk arkadaşımm yarın bir daha gidelimmm bakalımmm artık git gel git gel alıştıkkk ne de olsa

Ya senin arbada 100A şarj dinamosu var 72A aküyü rahatlıkla doldurur. Hem neden bitsin ben anlayamadım.
arkadaşım daha 60 mışı dolduramıyorr kaldı 72 biraz abartılı olmadımı sence bende bilmiyorum araç daki akü yeni ama akü boşalıyor neden anlamıyorum araclan geziyorumm doalr diyee yok artık sınırlarını zorluyorr en sonunda benzin döküp yakacamm azz kaldııı

yok arkadaşlar yokk sorunu bulan yokk çözüm yok ustalar tıkandı kaldı bir yerde artıkk cıkamıyorlar işin içindenn bilmiyom ne yapacaksam artık

elektrik tesisatında konjektör isimli bir parça var.Şarj dinamosundan bağımsız bir yerde ama şarj dinamosuna bağlı.aklınızda bulunsun.bir kontrol ettirin derim.

yok arkadaşım yaa bıktım artıkk tükürürüm yandığı yere kadar artık servisdeki adamlar motoru deyiştirek diyecekler nerdeyse yaff usta diye koymuşlarr ortalığın çakalını

Geri