Acil Yardım Ederseniz Bzide opel sahibi olacağız.

aliozturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba 2 tane opel aracta kaldım baldızıma alacağız fakat karaar veremedim Yrdımınıza ihtşiyacım var..Eger karar verebilirsek bizde opelli olacağız.
Hangisini almalıyız.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-sanzuman-1,6-enjoy-twinport-132079149/detay/

2007 model

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...tomatik-easytronic-new-astra-132728038/detay/

2004 model

Eger satıs yapacak olursa iritbata gecebilir bizimle otomatik tercihtir.

tabiki birinci araç ama detay yok.

2004 gıcır duruyor 2007 ise döküntü. iki aracıda inceleyin derim.sagına soluna baktırın.2007 modelin ne tamponu simetrik ne aynası var ön tampon darbeli arka tampon darbeli simetrik degil lip bile dagılmıs.

km ve yıl olarak 2007 model olanı tercih ederdim ben. pasta cila ile o da renkteki canlanmayla görünüş olarak toplar kendini. 2004 model olan renk olarak daha canlı gösteriyo arabayı, kaporta durumuna motor durumuna bakmak lazım.

2004 gıcır duruyor 2007 ise döküntü. iki aracıda inceleyin derim.sagına soluna baktırın.2007 modelin ne tamponu simetrik ne aynası var ön tampon darbeli arka tampon darbeli simetrik degil lip bile dagılmıs.

dalgamı geçiyon hocam. arabanın tamponlarında ne var ? gayet düzgün duruyor sıfır arabamı alıyorsunuz sanki. aynada değmiş kopmuştur sağda solda...

dalgamı geçiyon hocam. arabanın tamponlarında ne var ? gayet düzgün duruyor sıfır arabamı alıyorsunuz sanki. aynada değmiş kopmuştur sağda solda...

Gayet ciddiyim.dalga gecme gibi bir amacım yok.bunu öncelikle belirteyim..

ayrıca sizin anlayamadıgınız yada göremediginiz birşeyler görmüşümki yardımcı olmak amacıyla yazmısım.aracta gördügüm kusurları paylastım..sizde yorumlara mana bulmak yerine daha yardımcı olacak postlar yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
2004 gerçekten temiz duruyor..

Opelse hiç almam gider başla markalara bakarım. :D (muhalefet olmak kolay değil)

Geri