Acil Yardım Ederseniz Bzide opel sahibi olacağız.

önceki aracım 96 model vectra b de ön tamponuma bir motor gelip çarpmıştı. çarpan kişi aracımı ustasında yaptırdı. sadece ön tampon yani plastik parca boyandı. aracı yapan usta tompon tırnağı kırıldığı için tam oturtamamış ve asimetrik bir görüntü oluşmuştu.
geçenlerde arkadaş aracıyla kaza yaptı. aracın ön tarafı şase uçları dahil yamuldu. 8 bin tl ye topladı aracını. ama aracı görsen,usta öyle toplamış ki herşey nizami ve orjinal gibi.
arkadaşın aracıyla benim aracı yanyana koyduğumuzda onunki daha düzgün gözüküyordu. onunkinin tamir masrafı 8 bin tl , benimkinin 200 tl.
aracın tamponundaki boya ve ayarsızlık hemen vazgeçirmesin sizi. çok düzgün duran bir araç pertten bile toplanmış olabilir, tamponlarında çizik ayarsızlık olan bir araç kaportada boya oynama yoksa daha kötü gözükse bile kullanım açısından daha sorunsuzdur. araç seçerken bunları göz önünde bulundurup ona göre kararınızı vermeniz daha doğru olacaktır.
verdiğiniz iki ilandaki araçlardan ben olsam hem km hemde model olarak 2007 model olanını ilk başta değerlendirirdim. araçta sorun sıkıntı yoksa h kasa bir astra alacaksam 2004 gibi h kasanın ilk serilerinden ziyade 2007 gibi revizyona uğrayıp hataları düzeltilmiş araç bence en mantıklısı.
bir araç kasa değiştirip 2004 yılında piyasaya çıktıysa o kasayı servislerden gelen şikayetler doğrultusunda (ufak şeylerde olsa miğde bulandıran hatalar gibi) revizyona tabi tutulup sonraki yıllarda çıkan aynı kasa araçlar her zamn daha sorunsuz olur.

Geri