acil yardım LPG kiti arızası

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan melis45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

melis45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused:tartarini marka sıralı sistem arcım var benzinde çalışyor otmtik olarak gaza geçiyor 3 km veya 5 km gaz ile yol gidiyorum gaz bitti gösteriyor benzine geçiyor aracımda gaz fuul göstergede birşey yok oda gazı gösteriyor ama nedense benzine atıyor bende tekrar stop edip bu şekilde tekrar 3 veya 5 km gazda gidiyorum bu arada 0tm vectra 2.0 yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

:confused:tartarini marka sıralı sistem arcım var benzinde çalışyor otmtik olarak gaza geçiyor 3 km veya 5 km gaz ile yol gidiyorum gaz bitti gösteriyor benzine geçiyor aracımda gaz fuul göstergede birşey yok oda gazı gösteriyor ama nedense benzine atıyor bende tekrar stop edip bu şekilde tekrar 3 veya 5 km gazda gidiyorum bu arada 0tm vectra 2.0 yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Lpg nin bitik olup olmadığını anlayan map sensörü var o arızalıdır yada vakumu yanlış yerden almışlardır . Lpg montaj hatası başka bişey değil yenimi takıldı lpg ? Yeni değilse vakum kacağı veya map sensörü arızalanmış olabilir kontrol ettirmelisin

sorunu hallettim enjoktere takılan soketleri sıralanışı tersmiş düzelttiler sorun giderildi.

Eh sormadınız mı, sıralı kit takıyorsunuz, sıralamayı yanlış yapıyorsunuz. Nasıl ayarladınız bu aracı, nasıl tamam diye teslim edebildiniz diye.. Yani şimdi sizin yerinizde olsam aracıma acil kaçak testi yaptırırım zira sıralamayı yanlış yaptığı halde ayarlama yapıp teslim edebilen bir servis bilgisayar ekranına hiç bakmadan size vermiş aracınızı demektir. Bu adamlar depo, yakıt hattı, gaz kesici, filtre, enjektör grubu civarındaki kaçak testini de yapmamışlardır.

Geri