Acillll Elektrik Direğine Çarptım Ne Yapmam Lazım??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jacqueline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Aracım 2005 model Opel Corsa. Bugün geri geri giderken elektrik direğine çarptım. Sağ arka tampon eğildi, daha doğrusu yerinden çıkmış gibi duruyor, ayrıca sağ arka farım da kırıldı. Sorum şu ki bu tip bir hasarı kasko öder mi? Ne yapmam gerekiyor, bilgi verebilirseniz sevinirim:(:(

Öncelikle geçmiş olsun. Kasko sigortanız hasarı öder. Kasko şirketinizi telefonla arayın onlar sizi hasarın boyutuna göre yönlendirirler. (Bazı sigorta şirketleri küçük hasarlarda sürücünün beyanını yeterli görüyor)

öncelikle yanıtınız için çok teşekkür ederim. olay bu akşam 22.30 sıralarında oldu. 444'lü bir numara var ben orayı aramadım. yarın arasam muhattap bulabilir miyim yoksa pazartesiyi mi beklesem? açıkçası bundan sonraki prosedür hakkında biraz bilgi verebilirseniz sevinirim...tekrar teşekkür ederim.

Kazaya başka bir araç karışmadığı için fazla bir işleme ihtiyaç duyulmaz. Araç kazanın olduğu yerde duruyorsa aracın plakası görünecek şekilde birkaç tane fotoğrafını çekin, daha sonra sigorta şirketi sizi anlaşmalı bir servise yönlendirir, oraya gelecek olan bir eksperde hasar tesbitini yapar.

anladım, araç şu anda kazanın olduğu yerde değil ama dediğiniz gibi sigorta şirketiyle irtibata geçince bu işlemleri yaptırırım artık. bu kelimeyi sevmiyorum ama 'acemi' olunca insanın başına böyle şeyler geliyor demek...Allah beterinden saklasın, çok daha dikkatli olmam lazım bunu iyi anladım. ilginiz için çok teşekkür ederim. iyi geceler dilerim.

geçmiş olsun.

Arkadaşlar merhaba. Aracım 2005 model Opel Corsa. Bugün geri geri giderken elektrik direğine çarptım. Sağ arka tampon eğildi, daha doğrusu yerinden çıkmış gibi duruyor, ayrıca sağ arka farım da kırıldı. Sorum şu ki bu tip bir hasarı kasko öder mi? Ne yapmam gerekiyor, bilgi verebilirseniz sevinirim:(:(

kaskonuz bu gibi durumlar için. sizin neden olduğunuz kazaları kaskonuz öder. geçtiğimiz günlerde bende aracımı orta refüje vurdum. lastik hasr gördü. tek taraflı kaza olduğu için trafikçileri çağırdım. onlar gelip tutanak tuttular. daha sonra servise götürdüm orda hasar dosyası açtılar ve eksper gelip tamiratı yaptırdı. kaza sonrası illa polisin tutanak tutmasına gerek yok. ama garanti iş sitiyorsan öye yapmalısın. birde kaza yerinin fotolarınıda çekmelisin. gerçi polis gelirse kendi halleder. tekrar geçmiş olsun.

geçmiş olsun...ALLAH daha büyük kaza göstermesin...kaskonuz büyük ihitimalle karşılayacaktır...

ilginize teşekkür ederim...size de geçmiş olsun Derincece..olay dün akşam oldu,polis çağırmadık. öyle ki çarptıktan sonra yoluma devam ettim..yarın yetkili servise gideceğiz artık..bu bana ders oldu, geri geri giderken daha dikkatli olacağım. dediğiniz gibi Allah beterinden saklasın İbrahim bey, neyse ki bize bir şey olmadı..iyi akşamlar dilerim.

Gecmis olsun Allah beterinden saklasin! Kasko bu hasari karilar dier arkadaslarinda dedigi gibi, fakat hasarsizliginiz bozulucaktir! Buda dier kasko odemelerinizi fazla bi miktarla yapmaniza sebep olur! Bu detayida unutmayalim! Boya isi yoksa eger cikma parca bularak ucuza yaptirabilirinizde! Tekrar gecmis olsun

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

amin, Allah beterinden saklasın dediğiniz gibi. boya işi var gibi duruyor bakalım bugün belli olacak. arka tamponun tümden değişmesi lazım sanırım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri