Adaletin bumu dunya?!?!?!?

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah korumuş valla, aracın resmine bakınca hayret ediyor insan.. Ancak bu kadar sorumsuz olmamak lazım...

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başlığı okuyunca, haberin içeriği ile alakalı olarak dile getirdiğiniz siteminizi anlamadım...

Kaanik arkadaşım, siz bu kazadaki 2 genç insanın ölmelerini mi isterdiniz ?

Neden böyle birşey istiyorsunuz ?

yada neden başlık " Adaletin bumu dunya?!?!?!? " ?

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Baюlэрэ okuyunca, haberin iзeriрi ile alakalэ olarak dile getirdiрiniz siteminizi anlamadэm...

Kaanik arkadaюэm, siz bu kazadaki 2 genз insanэn цlmelerini mi isterdiniz ?

Neden bцyle birюey istiyorsunuz ?

yada neden baюlэk " Adaletin bumu dunya?!?!?!? " ?

Yok canim, olmesini istermiyim hic ! Onlarda eninde sonunda insan evladi. ama 19 yasindaki "yeniyetmeler" in altinda 350000 euro luk araba olmasi biraz agarina gidiyor insanin.... Bir diger taraftanda dusunuyorum ben o cocugun babasinin yerinde olsam alirmiydim o arabayi diye. Bir insan o paralari kazanacak kadar akilli olupta, oyle bir arabayla cocugunu olume gonderdigini farkedemeyecek kadar aptal olabilir mi ? Birak gaza bilerek basmayi, gazdaki ayagin kazara titrese roket gibi firlayacak bir araba...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok canim, olmesini istermiyim hic ! Onlarda eninde sonunda insan evladi. ama 19 yasindaki "yeniyetmeler" in altinda 350000 euro luk araba olmasi biraz agarina gidiyor insanin.... Bir diger taraftanda dusunuyorum ben o cocugun babasinin yerinde olsam alirmiydim o arabayi diye. Bir insan o paralari kazanacak kadar akilli olupta, oyle bir arabayla cocugunu olume gonderdigini farkedemeyecek kadar aptal olabilir mi ? Birak gaza bilerek basmayi, gazdaki ayagin kazara titrese roket gibi firlayacak bir araba...

çok param olsa oğluma alırdım ben binemedim süremedim ama olum mahrum kalmasın görsün binsin tatsın sürsün isterdim para yemek için vardır onu bunu bahane edip harcamamak için değil.. bunun nesi aptallık oda bir dünya görüşü benim bankalarım olucak oğluma gidip niye orta sınıf arabaya alıyım 19 yaşında oğluna astra corsa alan bir babayla bankası olan çok para sahibi ferrari alan bir baba arasında ne fark var..

gaza basarsanız her araba uçar biri 200 ile uçar diğeri 100 ile uçar ama uçar kaza olucaksada olur corsa ilede olur astra ilede olur ferrari ilede olur olucağı varsa olur..

bence siz zihniyetinizi bir değiştirin bende ilk yazınızı okuduğumda sanki niye ölmemiş ölsün gibi bir şey zannettimki şu yazınızı yazmasanız öylede zannederdim neyseki tek ben değil her kez aynı şeyi zannetmiş..

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama 19 yasindaki "yeniyetmeler" in altinda 350000 euro luk araba olmasi biraz agarina gidiyor insanin.... Bir diger taraftanda dusunuyorum ben o cocugun babasinin yerinde olsam alirmiydim o arabayi diye. Bir insan o paralari kazanacak kadar akilli olupta, oyle bir arabayla cocugunu olume gonderdigini farkedemeyecek kadar aptal olabilir mi ?

Bende çok kazanan biri olsam, oğluma en iyisini alırım...

Burada bence baba aptal felan değil...

Hepimiz 19 yaşında olduk, hepimizin kanının deli aktığı zamanlar oldu, benimde 19 yaşımda ilk arabam alındı hemde Fiat UNO idi ve o arabayla yaptıklarıma şuanda inanamıyorum... şimdi düşününce resmen delilik...

Bana son model MERCEDES verin genede o araba ile yaptıklarımı yapamam... (yani yapmam !!!)

Ne diyeyim, genç olmak güzel ama insan hayatının değerini bilmeden hareket ediyor, en büyük benim, top vursa beni yıkamaz sanıyor...

Ferrari yide alınca altına, sonuç ortada...

Bu konuda (gençlik hataları ve hayat) konuşuyor olsak, çok şey anlatırım ama konuyu fazla dağıtmak istemiyorum...

Son düzenleme:

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Valla sizi bilmiyorumda, sahsen ben o kadar zengin olsam bile cocugu haddinden fazla simartmam, o kadar parayi bir arabaya verebilecek olsam bile genede ne bileyim Porsche jeep falan gibi daha guvenli bir araba alirdim. Ferrari ile dolasmak bana sanki motosikletle dolasmak gibi geliyor. Kullandiklari malzemeler cok hafif malzeme. Guvenlik yonunden pek guvenilecek aletler degil gibime geliyor.
Ayrica herkesin hayat gorusunun farkli olacaginada saygi duyarim. Ben boyle buyutuldum, dogru olduguna inaniyorum, o yuzden hayat gorusum boyle. 16-17 yaslarinda yaz tatillerinde babamin ofisinde calisirdim, butun elemanlar gazete okurken babam bana tuvalet temizletirdi. Patron koltuguna oturmayi herkes becerir, daha sonra bu koltuk sana kalacaksa ise tuvaletten basla mantigiyla buyuttu. Her ne kadar o zamanlar cok agir geldiysede su an babama tesekkur ediyorum beni oyle yetistirdigi icin. Daha 19 yasinda 350 000 euro luk arabayla dolasan cocugun hayatta birseyleri haketmenin ne demek oldugunu anliyabilecegine inanmiyorum. Ama dedigim gibi bu sadece benim hayat gorusum, baska birinin farkli dusunmeside son derece normaldir,saygi duyarim.

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
зok param olsa oрluma alэrdэm ben binemedim sьremedim ama olum mahrum kalmasэn gцrsьn binsin tatsэn sьrsьn isterdim para yemek iзin vardэr onu bunu bahane edip harcamamak iзin deрil.. bunun nesi aptallэk oda bir dьnya gцrьюь benim bankalarэm olucak oрluma gidip niye orta sэnэf arabaya alэyэm 19 yaюэnda oрluna astra corsa alan bir babayla bankasэ olan зok para sahibi ferrari alan bir baba arasэnda ne fark var..

gaza basarsanэz her araba uзar biri 200 ile uзar diрeri 100 ile uзar ama uзar kaza olucaksada olur corsa ilede olur astra ilede olur ferrari ilede olur olucaрэ varsa olur..

bence siz zihniyetinizi bir deрiюtirin bende ilk yazэnэzэ okuduрumda sanki niye цlmemiю цlsьn gibi bir юey zannettimki юu yazэnэzэ yazmasanэz цylede zannederdim neyseki tek ben deрil her kez aynэ юeyi zannetmiю..

Dikkat ederseniz ben cocugum icin para harcamak aptalliktir demedim. Cocugumu kendi paramla olume gondermek aptalliktir dedim.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir ara yakalarsanız vakdiniz olursa national da ferrari fabrikasında bir arabanın nasıl yapıldığı başlangıçdan sonra kadar gösteriliyor ve bir arab üstünde kullanılan ham madde malzeme verilen emek ve en üst uzay teknolojisi denebilicek teknoloji şu anda hiç bir binek araçda kullanılmıyor evet o araçlar hafif ama ncap testlerinden en güvenilir puanlarla geçiyorlar zaten o çocuk ve arkadaşının canlı çıkmasındanda belli..

bu arada bahsettiğimiz insan babası banka sahibi imiş bankaları varmış bankacı adamın pek çok sektörde de fabrikaları v.b leri olur zaten.. böyle bir adamın oğluda ferrariye binmiycekse bu araca kim binicek ingiliz köylüsümü...

bu tip süper zengin ailelerin garajında her zaman bir ferrari lamborgini bulunur.. ne olucak adamın bankasının günlük değil dakkalık faizidir o ferrari..

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla sizi bilmiyorumda, sahsen ben o kadar zengin olsam bile cocugu haddinden fazla simartmam, o kadar parayi bir arabaya verebilecek olsam bile genede ne bileyim Porsche jeep falan gibi daha guvenli bir araba alirdim. Ferrari ile dolasmak bana sanki motosikletle dolasmak gibi geliyor. Kullandiklari malzemeler cok hafif malzeme. Guvenlik yonunden pek guvenilecek aletler degil gibime geliyor.
Ayrica herkesin hayat gorusunun farkli olacaginada saygi duyarim. Ben boyle buyutuldum, dogru olduguna inaniyorum, o yuzden hayat gorusum boyle. 16-17 yaslarinda yaz tatillerinde babamin ofisinde calisirdim, butun elemanlar gazete okurken babam bana tuvalet temizletirdi. Patron koltuguna oturmayi herkes becerir, daha sonra bu koltuk sana kalacaksa ise tuvaletten basla mantigiyla buyuttu. Her ne kadar o zamanlar cok agir geldiysede su an babama tesekkur ediyorum beni oyle yetistirdigi icin. Daha 19 yasinda 350 000 euro luk arabayla dolasan cocugun hayatta birseyleri haketmenin ne demek oldugunu anliyabilecegine inanmiyorum. Ama dedigim gibi bu sadece benim hayat gorusum, baska birinin farkli dusunmeside son derece normaldir,saygi duyarim.

Süper bir yorum Kaan abi. % 100 katılıyorum sana.