Adam Olamayan PKKnın sözleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan masques
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet fazlasını bile söylüyoruz ama burda lan kelimesini bile sarfetmemek içinde özen göstermek gerek albet canımız yanıyor ve sadece küfür edebiliyoruz.. ama onuda burda etmeyelim lütfen.

bırakın alensınler oyle yalanlarla 4 gun sora bu hukumet sayesınde oda yoksa 4dakıkada yeter. turk ordusunu puskutmelerı yorumu komık tamam benım her bır neferım TURK SILAHLI KUVVETLERINI temsıl eder ama neden Turk Ordusu pusuya karsı taarruza gectıgınde .......... ıraka kactılar

Mesaj silinmiştir arkadaşlar.Fikir paylaşımlarımızı daha seviyeli yaparsak çok mutlu olurum.Hainlere küfür yerine şehitlerimize fatiha okumanızı tavsiye ederim....

Bende baktım o bölüme..Tövbe estağfurullah Allahım bunları insan diye yaratmamış hiçbir tanesinde insan tipi yok...Maymun insan karışımı evrimini tamamlayamamış yaratık gibi tipler hep..Büyük ihtimalle beyinleride gelişmediği için bir it veya sirk maymunu gibi başkaları tarafından kolayca yönlendirilebiliyorlar..İsteyenin iti,dileyenin maymunu olabiliyorlar..

dostum azına saglık ne guzel soylemıssın

erman toroğlınu tebrek ederim gercekten cok güsel konusmus

bizim oralarda güzel bi söz varda söylemiyim şimdi...

bu siteyi yapan kişiler(?) bu siteyi neden türkçe yapmışlar???,sorsunun cevabı türklerin sinirini bozmak,kışkırmak vs vs...

amacının ne olduğu belli olan bi siteye girip emellerine yardım etmiş olmuyormuyuz...

TABİKİ EVET!!!!!

Geri