Adana'dan Harun

harun8601

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar,adım Harun.Adanalıyım,aracım 2000 metalik siyah astra hb,ilk arabam oluyor kendileri :D önerilerinize çok ihtiyacım olacak,yardımcı olacağınızı umarak şimdiden teşekkür ederim.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harun hoşgeldin aramıza bende adanadayım bende daha yeni aldım aracı forumu takip ederek neler yapabilirim diye bakınıyorum. yaptırdığın güzel şeyler olursa. yada bişeye ihtiyacın olursa birbirimize yardımcı olalım

V

veganus

Bilgi Girilmemiş
merhabaa ismim hakan samunda ikamet ediyorum ve 2 gün önce hayallerimin arabasını nihayet aldım.95 vectra gt bundan sonra aranızdayım inşallah ve bu araba hakkında tabbiki bazı eksik bilgilerim muhakkak vardır.o konudada sizlere gveniyorum.ha bu arada 35 yaşındayım tekstil işi ile uğraşıyorum .

harun8601

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bizim mahallede antika bi opel var.araba tek kapılı ama o kadar tatlı duruyorki.sahibinin oto tamircisi olduğu söyleniyor fakat inanmak mümkün değil.bırakın oto tamircisini hiç bir araç sahibi arabasını o halde bırakmaz.arabanın dıştan görünüşü hurdayı andırıyor ama hal canavar gibi maşallah.rezil herif heba ediyor o caaanım arabayı :((