Adım Adım Kazalı Vectra B Toplayacağız..(Resimli)

Ön tarafı tamamen söktük... Korkunç görünüyor :)
Şimdi aldığımız parçaları, yerlerine takıp birbirlerine alıştıracakmışız...

img8302g.jpg

img8301g.jpg

img8310v.jpg

img8304.jpg

img8306j.jpg

Geçmiş olsun. Fiyat gayet uygunmuş.
Aynı benzer bir kazayı bizim arkadaş yaptı 14 koyunu telef etti. Sordum ne kadar masraf tuttu diye 7000TL dedi. Ön çamurluk orjinali takılmadığı halde...

O....ha dedim. Aracın fiyatını sordum 11500TL:)
Kaskodan yaptırmışlar.

Son düzenleme:
Evet. 6 senedir vectra kullandığım için arabanın ciğerinin bilirim.. (kendi arabamın)
Çok büyük bir sıkıntısı olmadığı taktirde servise flan götürmem. kendim girerim altına...
Bu yuzden minimum seviyede topluyorum...

90 km hızla çarpıp opel böyle kalabiliyorsa iyikide opele biniyoruz :D
ben kadett ıle ankarada ısıklarda yesılde kalkıp anıden duran bı vectra byı arkadan hbye cevırmıstım nerdeyse kadettın burnu vectranın ıcınden cıkmıstı ufak ezık cızık harıc kadettın on logonun sadece ust yayı dusmustu opel saglam araba yapıyor soylerlerdı yasayarak gordum

ben kadett ıle ankarada ısıklarda yesılde kalkıp anıden duran bı vectra byı arkadan hbye cevırmıstım nerdeyse kadettın burnu vectranın ıcınden cıkmıstı ufak ezık cızık harıc kadettın on logonun sadece ust yayı dusmustu opel saglam araba yapıyor soylerlerdı yasayarak gordum
ben bir zıtlık görüyorum yazida sanki :D sizin opeliniz sağlam ama vurduğunuz da opel ama onu hb'a çevirmişsiniz demekki her opel sağlam değil mi dicez:)

Yahu bomboş bagaj, tabii ki geçer. Bir gün kafa kafaya deneyelim. :kop:

Geri