AH OPEL yetkili servislerve Opel ARAÇLAR!!!!!

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi çok araba kullandım. servisleri, sorun çözmeleri, ikramları, ilgileri harikaydı öyleki verdiğim ücret ne olursu olsun canım yanmazdı.zaten sorunum çözüldüğü için mutlu oluyordum.ama ben ömrümde opel kadar ilgisiz, değil sorunlurı halleden arızayı bile tespit edemeyen, tek derdi müşterinin cebi olan, bir servis görmedim.açıkçası opeli çok şiddetli kınıyorum ve opel arabalarda aynı. kullanıcısına hiç saygısı yok. diğer arabalarım bana o kadar saygılıydıki inanın hiç saçma sapan arızalarla karşılaşmadım. şimdi opele binmeye ödüm kopuyor acaba nerde nasıl saçma bir arıza verecek diye kahretsin artık ambleminden bile nefret ediyorum.

Arkadaşım bu foruma iyi niyetlipaylaşıma mı ? belli bir marka ve model aracı kötülemeye mi girdiniz ? amacınız ne !!! :mad: anlayamadım, yaşadığınız olayları detaylıca anlatırsanız size hak veririz veya vermeyiz, ancak atıp tutarak hiç bir markayı ve modeli kötüleyemezsiniz, opel tutulmasa Türkiye de en çok satılan ve sevilen araçlardan olmazdı her halde, anlaşılan sizin amacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek, bu kadar da olmaz yani.

Son düzenleme:

howarank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu konuda söyleyeceğim tek şey opel ODAK cevizlibağdan uzak durun ama şuan haramidere erdemirlere gidiyorum şimdilik memnunum bilginize

tanerr22

Kayıtlı Kullanıcı
04-Ağrı
Siteyi ziyaret et
kardeş biraz eleştiriye açık ol artısıyla eksisiyle bu opel forumu her şikayetimizi paylaşabiliriz dimi.birincisi aracı izmirden aldım ve pek fazla kullanamdım çünkü hiç binmek istemiyorum. yani ağrının kötü yollarından değil yaşadıklarım.alır almaz lpg bozuldu usta sök at dedi 1500 tl ordan yedik. ikincisi aldıktan 5 ay sonra beyin bozdu 2000 tl ordan yedik üçüncüsü abs beyni bozuldu 2200 ordan yiyeceğiz. dördüncüsü egr valfi ateşleme bobinin değiştim boşa alınca stop ediyordu güya ondanmış 500 tl verdim ama sorun düzelmedi.beşincisi ön takım değişmek zorunda kaldım 500 tl ordan yedim altıncısı aracım halen düzelmedi boşa alınca stop ediyor çekmiyor.şimdi sen söle bakim eskiden opel hastasıydım ama şimdi gerçekten hasta etti beni psikolojimi bozdu.servisin tavırlarıda cabası.sölermisin sen yaşasaydın aynı şeyleri ne yapardın.erzurum ve van servisi ikisinide kınıyorum...... ikiside çok müşteriye karşı çok kaba zaten birşeyden anladıklarıda yok adamlar eğitim falan görmüyorlar direk sanayideki çırakları alıp işi ucuza kapıyorlar.ben bile onlardan daha iyi biliyorum

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuda ağrı gectiği için ve acık bir karalama olduğu cevap vermek istiyorum 2007 den beri bu ikinci opelim ve benzin dışında en ufak bir masrafım olmadı araclar o kadar sorunsuz o kadar iyi cıktıki sadec ve sadece benzin aldım o kadar tabi benzin masraf değil ama başka masraf yapmadığım için benzin yazdım benzinde bizde 2,50 ile 275 arsında değişiyor
hemşerimin tek sorunu şansızlığı ve ama haklı olduğu bir konuda var opel yetkili servisleri pek iyi değil geneli değil am bazı servisleri berbat ama ben vanda özel opel servisine gidiyorum aracımı bırakıp cıkıyorum kendi aracları ilede şehir merkezine bırakır bitincede gelip alırlar şimdi hiç masraf yapmadım ama servisten bahsettin diyebiir hemşerim oda rutin bakımlar gidersin yağı idi suyu idi filtre idi onlar içindir onun dışında cok 2007 den beri arıza yapıpta masraf cıkarmışlıkları yok
2007 bende 2001 astra vardı şimdide 2004 astra var ve iddia ediyorum bircok avrupa arabasından kat ve kat iyidir
hemşerim isterse eğer servisimin telefonlarını adresleri veririm gider gözüzyle görür
yetkili değil özel servis

tanerr22

Kayıtlı Kullanıcı
04-Ağrı
Siteyi ziyaret et
kardeş saolasın valla ben satıp kurtulmayı düşünüyorum inan o kadar soğudumki.arabam şu an toz toprak içinde yıkamak bile istemiyorum talihsizlik işte belkide nazara geldik ama yinede ALLAH kaza bela vermesin böle şeylerden çıksın.

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
var arkadaşlar benimle ilgileniyorlar ve sorunumu hemen çözüyorlar hatta kırmamak ba-bında ellerinden geleni yapıyorlar ikramdan bahsetmişiniz öğle saatine denk gelirse yemek bile ısmarlıyorlar hiç unutmam aracımı aldığım zaman bir kutu rotüş boyası bile hediye ettiler onu bırak verniğini bile verdiler ufak tefek taş izlerinde önce boya dokundur 1 saat sonra fırçanın ucu ile verniği hafif vaziyette damlacık şeklinde kullan ve pasta ile sil dediler aynen yenisi gibi olur dediler ve gittiğimzaman aracımı mutlaka yıkarlar ve cilalarlar 1 iki olmaz daha ne yapsın adamlar yazılım çıktı bağladılar bilgisayara sizin yazılımınız güncel dediler para almadılar demekki neymiş 5 parmağın 5 ide bir deilmiş diilmi arkadaşlar sonra 12 yaşında beri araba kullanan arkadaş suç duyrusunda bulunmuş 12 yaşındaki kişi araba kullanırsa o araba bozulur tabi oyuncakmı bu 12 yaşında araba kullanılıyor gelgelelim sçzüm meclisten dışarı bir çok 50 yaşındaki adamda araba kullanamıyor araba kullanmak demek arabayı yerinden kaldırıp dreksiyonu sağa sola çevirmek deil

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taner kardeşim emin ol seninki şanssızlık başkada birşye değil ilk astramı sattığım uzman arkadaş halen daha arar teşekür eder ve memnuniyetini belirtir şansızlık işte ama herşeyde bir hayır vardır umarım herşey istediğin bekledğin gibi olur

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı arkadaşların da dediği gibi hatayı birazda kendinde aramalısın arkadaş.Kusura bakma ama yaşadığın sorunları forumda aratsaydın, verdiğin uçuk rakamların çok çok altına sorunlarını halledebilirdin.Misal olarak hangi usta lpg bozuldu sök at diyorsa oraya yanaşma komple sistemin bozulması nasıl mümkün olabilir ki. ya enjektörü ya beyni bozulmuştur.1500 yerine bu parçaları değiştirir sorununu halledersin.Abs beyni ve motor beyni tamirleri de yazdığın fiyatın çok çok altında garantili olarak yapılabiliyor.Yaşadıklarından dolayı canın fazlasıyla sıkılmış haklısın ama senin de biraz ihmalin var gibi.

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
bence arkadaşın aldığı aracın önceki sahibi ve başarısız servisin kombinasyonu olmuş.

lpg beyni de
motor beyni de
abs beynide kolay kolay bozulmaz. üçünün birden bozulmasıysa elektrik sisteminde büyük bir sıkıntı olabileceği fikrini uyandırıyo.

ilk defa 3ünün birden bir arabada bozulduğunu duyuyorum.

opelden çok önceki sahibi ve şimdi gittiğin servisler suçlu bence birazda o açıdan bak. bu araç fabrikadan çıktığı şekilde kalmamış geçmişte yapılan müdahaleler de sanırım bilinmiyor.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş biraz eleştiriye açık ol artısıyla eksisiyle bu opel forumu her şikayetimizi paylaşabiliriz dimi.birincisi aracı izmirden aldım ve pek fazla kullanamdım çünkü hiç binmek istemiyorum. yani ağrının kötü yollarından değil yaşadıklarım.alır almaz lpg bozuldu usta sök at dedi 1500 tl ordan yedik. ikincisi aldıktan 5 ay sonra beyin bozdu 2000 tl ordan yedik üçüncüsü abs beyni bozuldu 2200 ordan yiyeceğiz. dördüncüsü egr valfi ateşleme bobinin değiştim boşa alınca stop ediyordu güya ondanmış 500 tl verdim ama sorun düzelmedi.beşincisi ön takım değişmek zorunda kaldım 500 tl ordan yedim altıncısı aracım halen düzelmedi boşa alınca stop ediyor çekmiyor.şimdi sen söle bakim eskiden opel hastasıydım ama şimdi gerçekten hasta etti beni psikolojimi bozdu.servisin tavırlarıda cabası.sölermisin sen yaşasaydın aynı şeyleri ne yapardın.erzurum ve van servisi ikisinide kınıyorum...... ikiside çok müşteriye karşı çok kaba zaten birşeyden anladıklarıda yok adamlar eğitim falan görmüyorlar direk sanayideki çırakları alıp işi ucuza kapıyorlar.ben bile onlardan daha iyi biliyorum

Senin aracında sıkıntı olabilir, gittiğin servislerde de sıkıntı olabilir, ancak sen bir markayı kökten kötülüyorsun, senin yaşadığın hiç bir sorunu ben yaşamadım, aracım 2001 model ve Opel, geneli böyle demişsin, zamanında bakımını yaptırmazsan, işi ehil olmayana yaptırırsan , aracını düzgün kullanmazsan opel değil Mercedes bile olsa dayanmaz ve aynı sorunları belki de daha fazla sorunlara yol açar, bu demek değildir ki Mercedes kötü, kullananından tutun da servisine , kullanım şartlarına, bakımının yapılıp yapılmadığına, yakıtın alındığı yere kadar bir sürü faktör var. Benim kızdığım konu sen kendi aracından yola çıkarak Tüm Opel markasını ve araçları ile servislerini kötülemişsin, genelleme yapmadan başından geçenleri yaz, kararı zaten okuyucu verecektir. :mad: