akaryakıt fiyatlarını boykot ediyoruz. 20-27 haziran arası akaryakıt almıyoruz.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yahu daha bugun depoyu fulledim. 95 oktan Benzinin litresi 0,70 $ civari. Neyi protesto ediyorsunuz anlamadim :) :) :) :)

yapalım arkadaşlar.
şu an benzinin 2,35 olması gerekli
ama biz hala zam peşindeyiz

bu işi taksicilere halk otobüslerine nakliyatçılara yaymadıktan sonra pek bi şey elde edemeyiz. Daha önce çok forumda gördüm bu tip başlıkları hergün yüzbinlerce insanın girip çıktığı forumlarda bile gördüm ama pek sonuç elde edilmedi. Böyle kurdela bağlamakla benzin almamakla olucak iş değil. bir kaç bin tane araba olucak çıkıcan istanbulda çevreyollarının hepsini kapatıcan polisede benzinim bitti gidemiyorum diycek herkes. İstanbul komple kilitlenicek bigün ozaman olur ancak.
Hatta aynı anda bir kaç büyük şehirde daha aynı olay yapılacak. Acayip ses getirir.

Türk insanının bazı şeyleri protesto etmeye alışmaları gerekir.
kardeşim bir ürün burda diğer ürünlerden pahalıysa
gücü yetenin de yetmeyeninde bunu protesto etmesi gerekir.
benzin olur şeker olur sigara olur
mesala benim bulunduğum ilde herşey diğer illere göre biraz daha pahalı.
biz 3 gün alış veriş yapamsak ekmek dahi almasak indirimler olur mu olmaz mı?

Kesinlikle katılıyorum.
Arkadaşlar petrolün varili 250 dolar iken benzin litresi 3,5 lirayı bulmuştu.
Şimdilerde petrolün varili 50 dolarlara gerledi bizim benzinde fiyat nedir?
İstanbul için 3,12TL.
Yazıktır, günahtır. Biri buna dur demeli. Haydi boykota
Saygılarımla

bu işi taksicilere halk otobüslerine nakliyatçılara yaymadıktan sonra pek bi şey elde edemeyiz. Daha önce çok forumda gördüm bu tip başlıkları hergün yüzbinlerce insanın girip çıktığı forumlarda bile gördüm ama pek sonuç elde edilmedi. Böyle kurdela bağlamakla benzin almamakla olucak iş değil. bir kaç bin tane araba olucak çıkıcan istanbulda çevreyollarının hepsini kapatıcan polisede benzinim bitti gidemiyorum diycek herkes. İstanbul komple kilitlenicek bigün ozaman olur ancak.
Hatta aynı anda bir kaç büyük şehirde daha aynı olay yapılacak. Acayip ses getirir.

vur dedik öldürdün ama en etkili duyuruda böyle olur.
önce devlet akaryakıttaki vergileri indirmeli. buda etkin bir protesto yöntemi ile olur ama insanlara zarar vermeden. trafiği kitlemek bence sakıncalı. onun yerine herkes arabasına bir a4 kağıdı yapıştırıp aynı sloganı yazarsa göze çerpar. bu sloganıda beraber bulalım... antene kurdelada takılmalı bence. kırmızı olabilir "zamlara dur" anlamında...
slogan olarak petrolün zirve rakamı ile benzinin mazotun lpg nin fiyatı ve gene petrolün dip rakamındaki fiyatlar bulunup yazılabilir. zaten basın her arabada bu kağıtlar çoğaldığında konuyu ekranlar taşır...

örnek petrol = 150 dolar benzin 3.5 tl mazot 3.1
petrol = 50 dolar benzin 3.2 tl mazot 2.5 vs gibi...

Son düzenleme:
bende destekliyorum. Yeter artık bu fiyattan almak istemiyoruz akaryakıtlarımızı

dün benzinliğe girdim 100 tl lik benzin aldım benzinciye dedim bu fiyatlar düşdümü yok dedi :D dedim bizim arkadaşlar eylem yapıyor :D :D olmadımı yansıması adam suratıma bir garip bakdı yok dedi daha bize yansımadı :D :D

dün benzinliğe girdim 100 tl lik benzin aldım benzinciye dedim bu fiyatlar düşdümü yok dedi :d dedim bizim arkadaşlar eylem yapıyor :d :d olmadımı yansıması adam suratıma bir garip bakdı yok dedi daha bize yansımadı :d :d
:d :d :d

Geri