Akaryakit Zammi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sas_sas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yarın olursa 7 kuruş
2 gün sonra olursa 9 kuruş depoları fulleyin abiler bu geceye kalmadan yılbaşı gecesi yine zam gelcek diolar çünkü,zamınıza koyuyorum :)

Sen demi kokusunu aldin :)
yok alisitin her 6 güne kalmaz gelir diye ama gelecek gercek diyorum...:rolleyes:

Yarın olursa 7 kuruş
2 gün sonra olursa 9 kuruş depoları fulleyin abiler bu geceye kalmadan yılbaşı gecesi yine zam gelcek diolar çünkü,zamınıza koyuyorum :)
Maşallah senin de ağzından iki gündür bal damlıyor. :kop:

benzin zammına istanbul trafiği gibi alışmak lazım artık. işim gereği her saat e5 e cıkabiliyorum. sabah 8 9 veya 10 11. öğleden sonra 2 3 4 hiç farketmiyor her çıktıgım saatte kesin bi yıgılma durma yogunluk var. ama alıştım artık istanbul trafiği bu diyorum. zamma da alışalım artık. her ay 5 6 kuruş bişi olmaz... yavaş yavaş alışırız...

depoları doldurun diyosunda abi Yaptıgımız protesto nolcak :(

+1

Bunu bir savaş olarak düşünün, illaki karşı atak olacaktır.Onlarda bize saldırdı, kayıp verdik diye savaştan vazgeçmek varmı ? protestoya devam

bankalar işe el atacak. ev kredisi araç kredisi derken benzin kredisi alacağız. düşük faizlerle 120 ay vadeli depo full benzin kredisi. hadi bakalım...:D

Adamcılar adamcılıktan vaz geçsin hükümet vergiyi düşürmek zorunda kalır ama adamcı olup adam dedi diye donunu indirmeye gönülden seve seve razı olursan vergiler artarak devam eder.

Babanız para istese hayyt dersiniz ,hükümet vergiden vergi alırken onlar bizim canımız isterlerse komple veririz dersiniz.

Kontak kapamayla olmaz bu iş arabası olan herkes gitmesin oy atmaya adamcılıktan vazgeçip o zaman olur.

Geri