aklımı karıştırıyorlar ...!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan by_asii
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok abi ya yaş doğruda onada babam izin vermez 2 kez kaza yaptım hala hızdan vazgeçmiyorum benımki zevkine binmek vede butun gözler uzerimde olmasını ıstıyorum vede herhangi bi kalkma durumunda boynumu bukmemesı gerekıyor

tamam işte tam benim kafadansın:) o zaman illa 5 kapı olcaksa bence biraz daha sabret, zorla 39-40a 1.6 edition insigniayı al keyfine bak 115 hp ama şekli var, ama dahada önceliğin performanssa geriye kalan tek seçim vectra 2.0 gts.. ;)

abi bizde insignia da var 1.6t benım dedğim arabanın yanında o neki benım ki 2.0t

insanlar içinmi yaşıyrosun kendin içinmi yaşıyorsun önce ona karar ver bazen sevdiğimiz şeyler uğruna ufak risklere gireriz eskiden bunu bende yapdım alma dediler elinde patlar dediler satamassın dediler aldım sürdüm elimdede patlamadı ve sattım biraz zarar ettim mi ettim ama oda keyfime değer..

şimdi bakıyorum gene olsa gene alırdım.. sende o kadar takılma al bin sür vectra satılmıycak oynanmamışsa sorun çıkartıcak bir araç değildir.. çevrendeki kaç kişi opel yada vectra kullanmışda elinde patlar ikinci eli yok v.b diyor bu gün ikinci ele gir vectra a kasa b kasa c kasa hepsi peynir ekmek gibi gidiyor.. çokda tercih ediliyor bu araçlar çünkü hem dolu hem sağlam hem akranlarına oranla gayet uygun fiyatları..

oyle abi zaten alacağım arabada formda bi abiden alacam gayet temiz vede şık
korktugum şu arabaya digecek bir şey yok türkiyede sınırlı zaten gts 2.0t
ama korkutan Allah göstermesn sıkıstıgım zaman para etmesı ama büyük bi ihtimal alacam inşallah bu seferde kalbimi dinleyecem her ne olursa olsun opel abi

al içinde ukde kalmasın sonra yolda görürsen bir vectra hep için gider keşke alsaydım dersin o keşkeyi dememek için al keyfine bak..

sağol abi birde bu arabaları biliyormusun sen nasıl

2.0t leri diyorsun herhalde o konuda uzman serkandır vectra c cilerin konusuna gelirsen sorarsan serkan sana gerekli bilgiyi verir ondada gts var onun aracı çok güzel temiz ve dolu afl far falan yapdı orjinal sistem epey uğraşdı üstünde prins kit var.. sana gerekli her türlü bilgiyi verir.

evet :)

herkeze yardımlarından dolayı çok teşekkür ederims sağolun

Geri